Кременчуцька газета
Субота, 24 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Приватне акціонерне товариство "Кременчуцький завод технічного вуглецю" припиняє діяльність

15 грудня 2022 08:45

Офіційно.

 

Загальними зборами акціонерів Приватного акціонерного товариства "Кременчуцький завод технічного вуглецю", які відбулись 13.12.2022 року, було прийнято рішення припинити діяльність ПАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" шляхом його перетворення в Товариство з обмеженою відповідальністю "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (код за ЄДРПОУ 00152299, місцезнаходження: 39609, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Свіштовська, 4).

Про це сказаноу повідомленні підприємства на сайті Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України.

Результати голосування: "за" - 11 628 100 голосів (100% голосів акціонерів, які зарєструвалися для участі у загальних зборах та є власниками голосуючих акцій), "проти" - 0 голосів, "утримались" - 0 голосів. П

ричини прийняття рішення про припинення шляхом перетворення: оптимізація фінансових ресурсів та зменшення операційних витрат, пов'язаних з функціонуванням та управлінням організаційно-правової форми - акціонерне товариство.

При перетворенні Приватного акціонерного товариства "Кременчуцький завод технічного вуглецю" всі його майнові і немайнові права, грошові кошти, зобов'язання та інші права та обов'язки переходять до його правонаступника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Кременчуцький завод технічного вуглецю" відповідно до передавального акту, що буде складений після спливу строку заявлення вимог кредиторами Товариства.

Статутний капітал Товариства з обмеженою відповідальністю "Кременчуцький завод технічного вуглецю", що створюється внаслідок припинення Приватного акціонерного товариства "Кременчуцький завод технічного вуглецю" шляхом перетворення у Товариство з обмеженою відповідальністю "Кременчуцький завод технічного вуглецю", дорівнює розміру статутного капіталу Приватного акціонерного товариства "Кременчуцький завод технічного вуглецю", а саме: 12 209 505,00 (дванадцять мільйонів двісті дев'ять тисяч п'ятсот п'ять гривень 00 копійок) грн.

Розмір частки (у відсотках) акціонера у статутному капіталі Приватного акціонерного товариства "Кременчуцький завод технічного вуглецю", що припиняється, має дорівнювати розміру його частки (у відсотках) у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю "Кременчуцький завод технічного вуглецю", створеного шляхом перетворення. Розподіл часток відбувається із збереженням співвідношення кількості акцій, що були між акціонерами в статутному капіталі Приватного акціонерного товариства "Кременчуцький завод технічного вуглецю". Обмін здійснюється з коефіцієнтом конвертації = 1 (одна проста іменна акція номінальною вартістю 1,05 (одна гривня 05 копійок) грн. Приватного акціонерного товариства "Кременчуцький завод технічного вуглецю" обмінюється на одну частку вартістю 1,05 (одна гривня 05 копійок) грн. в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю "Кременчуцький завод технічного вуглецю".

Директор Кременчуцького заводу технічного вуглецю Яворський звільнений: хто очолив підприємство

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися