Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Про безлад та свавілля в поліції Полтавщини: робочий день з 6.40 для доповіді про розкриття злочинів

Ми в Telegram

15 серпня 2022 17:15

Правоохоронці кажуть, що з такими примусами на роботі потрібно ночувати, а зарплату при цьому їм урізали на 30 тис грн.

Голова профспілки в Первинна професійна спілка "Правозахисники країни" Сергій Джихур у Фейсбуці виклав допис про безлад та свавілля в Національній поліції України.

"До профспілки надходили сигнали про те, що керівництво Нацполіції, щоб втриматися на посадах, імітує досягнення великих результатів за рахунок фабрикацій показників розкриття.

Отримали доказ того, як керівник Нацполіції в Полтавській області всупереч законодавства встановив поліцейським початок робочого часу о 6.40, щоб ті у телефонному режимі доповідали йому про розкриття.

Направили відповідні запити, розглядаємо питання, про підготовку додаткових заходів та документів", - пише Сергій Джихур.

Далі він міркує, яким чином при такій організації проходження служби, робитимуть ці показники?

"Правильно, прості поліцейські будуть змушені фабрикувати!!! У поліції некомплект, працюють в посиленому режимі вже пів року, вихідних немає, відпусток немає, доплати скасували, в країні війна!!! Де їм пан Ігор Клименко брати ті показники, розкриття, результати, як у вас там безлад, організація проходження служби найнижча???? Ви коли там вже навчитеся нормально організовувати роботу??? Ви коли зрозумієте, що вимагати розкриття можна тоді, коли вони вчинені, а коли ви не ведете статистику усіх скоєних і вимагаєте розкриття, це тільки фабрикація??? Коли злочини не скоюють, це теж результат на території, дуже безглуздо все рівно вимагати розкриття в порівнянні лише з минулим періодом.

Денис Монастирський Ви точно там розумієте, що керівник вимагати розкриття може виключно по конкретних зазначених фактах вчинення злочину, а не взагалі по загалям???? Принесіть мені швидко розкриття..... Це може означати тільки одне, що керівник не орієнтується, на службу ходить, тільки щоб кричати - принесіть мені розкриття.....

Офіс Президента України коли в Нацполіції України буде порядок???" - пише Сергій Джихур.

"Кременчуцька газета", на умовах анонімності, поспілкувалася з працівниками Кременчуцького райуправління поліції і дізналася, що місцеві правоохоронці також отримали вказівку про обов'язкову доповідь про роботу рано вранці. І це не лише працівники карного розшуку, а й слідства. Раніше їх робочий день, згідно наказу по Нацполу, розпочинався о 9.00 і тривав, не як сказано в наказі - до 18.00, а поки всі справи не зроблять. Це могло бути і до опівночі.

Сьогодні правоохоронці кажуть, що з такими примусами на роботі потрібно ночувати, а зарплату при цьому їм урізали на 30 тис грн. А ще вони зазначають, що їх колеги вже майже готові до звільнень, а професійно працювати скоро буде майже нікому.

Нагадаємо, Не довго музика грала: поліцейським скорочують зарплати.

 

 

Олег Булашев

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися