Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 21 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Про будівництво мосту через Дніпро у Кременчуцькому районі - пояснює Служба автодоріг Полтавщини

 

 

25 січня 2020 13:30

‌Громадські слухання планується провести у лютому 2020 року.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області опублікувало у Фейсбуці пояснення щодо будівництва мосту через Дніпро у Кременчуцькому районі:

У зв'язку із зацікавленістю громади Кременчука та Кременчуцького району питанням проєктування мосту через р.Дніпро, надаємо роз'яснення щодо будівництва, яке реалізуватиметься в рамках державного інвестиційного проєкту на автомобільній дорозі М-22 Полтава-Олександрія.

«Є різні варіанти будівництва мосту, остаточне рішення чи буде міст проходити через місто Кременчук, чи ні – залежить від результатів державної експертизи, яка враховує соціально-демографічні, економічні та екологічні чинники» – зазначив Іван Краповницький, голова Служби автомобільних доріг Полтавської області.

‌Техніко-економічне обґрунтування, розроблене на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області, наразі проходить комплексну державну експертизу. ‌Продовжується процедура оцінки впливу на довкілля. Після проходження цих процедур буде розпочата стадія проєктування мосту.

‌Громадські слухання планується провести у лютому 2020 року. Зауваження та пропозиції за їх підсумками будуть враховані при розробці проєкту будівництва.

Довідково:

Існуючий міст через річку Дніпро в м.Кременчук знаходиться на балансі Укрзалізниці. Наразі жодна з автомобільних доріг, яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області не проходить через місто.

‌Фінансування розробки техніко-економічного обґрунтування здійснюється з Державного бюджету. Це є частиною державно-інвестиційного проєкту «Будівництво автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область».

Нагадаємо, «Укравтодор» планує побудувати 9 об'їзних доріг, в тому числі і Кременчука.

 

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися