Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 18 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Про лосів, яким ніде буде розмножуватися, «хімічну атаку» на амброзію і про 28 тисяч гривень для новонароджених: депутат Таценюк «печеться» про все

 

11 октября 2018 16:00

Три запита підготував депутат.

Сьогодні на сесії міської ради депутат Віталій Таценюк оприлюднив три запити, які стосувались Кременчука і не лише. Бо один із запитів депутата стосувався острова Динька, який розташований на Дніпрі і є частиною Регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні".

За словами депутата, острів Динька руйнується, щороку ріка відбирає до 50 метрів прибережної смуги. Він нагадав, що у 70-х роках минулого століття подібна ситуація була з островом «Фантазія», в той час по ньому лосі ходили і бази відпочинку знаходились.

Та тоді вдалось зупинити процес руйнації. Зараз депутат прпопонує звернутися до Полтавської ОДА і зокрема губернатора Валерія Головка з тим, аби за рахунок регіонально-цільової програми передбачити кошти на заходи із порятунку острова «Динька». Цей запит колеги депутатв підтримали.

Підтримали і запит, який стосувався боротьби із амброзією хімичним способом.

Його запропонував кременчуцький лікар Юрій Куляба і цей спосіб застосовували вже в сусідньому місті Горішні Плавні. Тож, відповідним службам дали доручення вивчити питання і застосовувати спосіб хімічної обробки плантацій амброзії і в Кременчуці.

Останній запит В.Таценюка стосувався роботи кременчуцьких кар'єрів. Він навів статистику, за якою три кременчуцькі карєри займають площу, яка прирівнюється до площі 56 Міських садів. На переконання депутата, власники кар'єрів мають відраховувати до 20% прибутку в перманентний фонд, який треба спеціально створити.

«Кожному новонародженому на рахунок треба класти по 28 тисяч гривень саме через те, що кар’єри розташовані в Кременчуці», - зазначив депутат.

І хоч мер Кременчука Віталій Малецький прокоментував, що такі рішення затверджують не на рівні міста, а на рівні держави, та промовив свою традиційне: «Прошу голосувати, прошу підтримати!».

Що депутати і зробили.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться