Кременчуцька газета
Вівторок, 28 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Про піар, де бере час на обробку своїх фото і для чого виставив відео після удару по «Амстору» - головного копа Запорізької області Борзенка допитали на інтерв'ю

10 листопада 2022 15:00

А також відповів, для чого насправді взяв участь у проєкті «Холостячка».

Нещодавно у нового очільника Запорізької патрульної поліції та екс-очільника Кременчуцького Батальйону патрульної поліції Олександра Борзенка взяли інтерв’ю на Телеканалі TV5. На YouTube програма називалась «Гучна справа, а не хабар. Олександр Борзенко ПРЯМА МОВА».

Упродовж інтерв’ю ведуча не дуже схильно ставилася до головного нового копа їх області. А з деякою пересторогою, зауважуючи на деяких «незрозумілих фактах про його життя».  У першу чергу, ведуча зауважила про любов О.Борзенка до публічності та деякому виставлянні своїх досягнень у соцмережах.

«Пам’ятаю, у соцмережах ви якось виставляли відео після прильоту по торговельному центру у Кременчуці. Тоді ви підписали, здається, «60 секунд з життя патрульного поліцейського» про пекло на Землі. Ви про це говорили, що ви зняли відео, коли одним із перших зайшли туди після прильоту. З якою метою ви це зробили? Ви ж розуміли, що потім туди приїдуть журналісти, інші відповідні служби і все це буде фільмуватися. Це для чого – дивіться одразу, що відбулося? Пів міста і так, зрозуміло, це бачило. Чи це для хайпу?» - запитала у нього журналістка.

На що Борзенко відповів, що опублікував відео не одразу, а через 1,5 міс після події «для того, щоб показати, яку функцію виконувала саме поліція і в мене брали також інтерв’ю і великий акцент я робив саме на тому, що працювали там не тільки спеціальні служби, а  й багато цивільних людей допомогли у цьому процесі». Зауважимо, що ці слова не є правдою, оскільки  відео Борзенко опублікував не через півтора місяці, а через 20 днів після ситуації. 

«Відео було недовгим, 60 секунд. Видно було одразу, що ви приїхали першим і бачили цей весь жах, людей. Але як такої роботи, якщо чесно, я не побачила», - зауважила ведуча.

«Дивіться це для людей які не знаходилися в Кременчуці, мабуть, складно зрозуміти. Але люди, які там знаходились, бачили, як працювали усі служби і в концепції всього пласту інформації цей шматочок показує виключно роботу поліції», - відповів головний коп.

Запитала і  про проєкт «Холостячка», у якому тодішній очільник Батальйону патрульної поліції Кременчука брав участь. Під час запитання вона додала, що значила участь  для Борзенка «та що скорші за все, він не стававив собі за мету знайти нове кохання,  ас коріш за все , більше показати себе»

«Не виключно, це і показати себе і отримати новий досвід», - сказав Олександр і почав прераховувати речі, якими він займається: альпінізм, парашутний спорт,  бейджампінг, екстремальні види спорту, забіги на 100 і більше кілометрів.

На що ведуча згадала про хейт того періоду, та згадала, як під час проекту Огнєвіч писала інша жінка про те, що він аб’юзер, маніпулятор та той, хто психологічно «утискає жінок».

«Ну по-перше, це режисерський задум. Оскільки у кожного учасника була своя динамічна історія», - розповів Борзенко.

Також уточнила, чи не хотів би Борзенко стати блогером, адже витрачає час на публічність на навіть обробку своїх світлин з особистого життя.

«Знову ж таки, це стереотипи. Адже я така ж людина, як і всі люди. Я маю час на соціальні проекти і можу постити сторіс, які не суперечать етиці. Адже коли я виходжу з роботи, я знімаю форму, вдягаю футболку і живу звичайним життям», - сказав він.

«Але тим не менш сучасні реалії роботи патрульної поліції вимагають роботи у посиленому режимі», - підсумувала ведуча.

Повну розмову дивіться вище.

Нагадаємо, Начальник патрульної поліції Кременчука Борзенко залишив посаду: пішов на підвищення

Також: Скільки заробив завидний кременчуцький жених Борзенко за останні пів року

Це не зі Златою Огневич чаювати: головний патрульний коп Кременчука Борзенко з колегами слухають шестигодинний курс домедичної допомоги

 

Аріна Алініна

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися