Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 26 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Про зібрання промисловців, Маніфест роботодавців України та сьогоднішній візит одного з кандидатів у Президенти - з вуст заступника генерального директора компанії "АвтоКрАЗ" Геннадія Музики

15 марта 2019 17:20

Маніфест був розроблений кваліфікованими спеціалістами з представників найбільших промислових підприємств нашої країни, лідерами українського бізнесу та провідними експертами в галузі економіки.

Сьогодні, в рамках зустрічі представників найбільших промислових підприємств різних галузей нашого краю, з керівництвом Ради Федерації роботодавців України та очільниками регіональних об’єднань організацій роботодавців, відбулася презентація відповідного Маніфесту, разом з подальшим обговоренням спільних і найбільш болючих проблем вітчизняної промисловості, пошук шляхів вирішення яких, можна вважати спільним стратегічним завданням низки виробничників.

На зустрічі, що відбувалася на теренах “Кременчуцького заводу технічного вуглецю”, серед інших, з коротким візитом, був присутній один з кандидатів на посаду Президента України від політичної сили “Опозиційна платформа – за життя” – Юрій Бойко.

Варто зазначити, що сам Маніфест був розроблений кваліфікованими спеціалістами з представників найбільших промислових підприємств нашої країни, лідерами українського бізнесу та провідними експертами в галузі економіки. Та що подібні зустрічі є частиною низки круглих столів, за участі і інших кандидатів у Президенти - для презентації та спільного пошуку шляхів прискореного економічного зростання.

Серед присутніх, окрім Геннадія Музики, були й інші делегати від промислових гігантів Кременчука, позиція яких була доволі емоційною і, як підкреслювали самі доповідачі, доводилося говорити про наболіле. А останнього виявилося чимало. Після доповіді Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника та вітального слова Юрія Бойка, слово взяли генеральний директор Кременчуцького колісного заводу Олег Скляренко, голова правління Крюківського вагонобудівного заводу Анатолій Шабала, серед присутніх був і директор кар’єру “Кварц” Геннадій Федотов та інші. 

Коментуючи редакції Кременчуцької газети результати зустрічі, заступник генерального директора КрАЗу і за сумісництвом голова громадсько-політичного руху “Єдиний Кременчук” Геннадій Музика зазначив:

“Усі без виключення проблеми, озвучені присутніми під час засідання, є спільними для кожного з промислових гігантів нашого міста, і потребують вирішення на рівні затвердження урядових програм, і комплексної державної підтримки вітчизняного виробника. Мова йде в першу чергу про пошук нових і розширення вже існуючих ринків збуту продукції в галузі як важкої, так і легкої промисловості. Обговорення важливих питань в черговий раз довело, що не лише в Кременчуці, але й в Україні гостро відчувається відтік кваліфікованої робочої сили і промислової еліти в країни Східної Європи та в низки країн пострадянського простору.

Якщо ж говорити про політиків національного рівня, я думаю, не лише в мене як в представника автомобільного заводу, а й в інших топ-менеджерів є велике бажання, щоб подібні візити були ознаменовані підписанням низки контрактів в розрізі надважливих державних замовлень, а не завершувалися лише презентацією політичних програм, що мають, скоріше, декларативний характер. Юрій Бойко, вдало підкреслив, що на зустрічі присутні журналісти та репортери всеукраїнських телевізійних каналів, і проблеми озвучені під час спільного засідання широкого кола представників містоутворюючих об’єктів невдовзі будуть почуті владою. Не менш справедливо, пан Бойко зазначив, що місту з таким виробничим потенціалом, пасує делегувати повноваження в найвищому законодавчому органі України, людині, для якої доля пересічних працівників, питання нарощення потужностей та створення нових робочих місць – не чужі, і я цілком з ним погоджуюсь.

Разом з тим, дуже шкода, що решта журналістів, до прикладу міських друкованих та інтернет-видань, чомусь не були запрошені і не мали змоги озвучити запитання, які можливо хвилюють решту громадян майже чвертьмільйонного міста. Адже власних політиків, в особі міського голови та низки посадовців виконавчого комітету, зорієнтованих виключно на збагачення одного нардепа Шаповалова та трансляцію спотвореної інформації через періодичне видання друкованої жовтої преси, ми вже маємо”.

На завершення слід додати, що в кінці зустрічі був підписаний меморандум між кандидатом у Президенти України та Радою Федерації роботодавців України про напрямки визначення спільного промислово-економічного курсу та подолання виробничої кризи, яка охопила всю країну.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться