
Основними напрямками діяльності училища є:
- підготовка згідно з державним замовленням і договірними зобов’язаннями кваліфікованих робітників;
- підвищення кваліфікації та перепідготовка працюючого і незайнятого населення.
НАШІ ПРОФЕСІЇ
ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ 9 КЛАСІВ (ТЕРМІН НАВЧАННЯ 2 РОКИ 10 МІСЯЦІВ):
1. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з механоскладальних робіт.
2. Слюсар з механоскладальних робіт. Слюсар-ремонтник.
3. Машиніст крана (кранівник). Слюсар-ремонтник.
4. Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.
5. Кухар. Кондитер.
6. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.
7. Пекар. Кондитер.
ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ 11 КЛАСІВ (ТЕРМІН НАВЧАННЯ 10 МІСЯЦІВ):
1. Електрогазозварник.
2. Кухар.
3. Машиніст крана (кранівник).
4. Контролер-касир.
5. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.
6. Верстатник широкого профілю.
ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ 11 КЛАСІВ (ТЕРМІН НАВЧАННЯ 1 РІК 6 МІСЯЦІВ):
1. Кухар. Кондитер.
2. Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.
3. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія “С”).
4. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
АДРЕСА: м. Кременчук, вул. Чкалова, 4, тел. 097-97-543-11, 76-52-49, 76-54-90
проїзд 40 років ДАІ, 5 тел. 77-12-56
e-mail: [email protected]
сайт: kremenptu26.hol.es
Навчальний заклад має ліцензії на здійснення підготовки за 28 професіями, навчання учнів проводиться за 17 професіями. На кожну професію розроблено комплект навчально-програмної документації у відповідності до типових навчальних планів та з урахуванням вимог Державних стандартів професійно-технічної освіти.
Надання освітніх послуг здійснюється на підставі ліцензії АД № 073328 Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (протокол ДАК № 87 від 25.05.2011 р)
29.01.2021 року відбулося відкриття Навчально-практичного центру сучасних слюсарних технологій.
Основними завданнями НПЦ є сприяння підвищенню професійної підготовки слухачів закладу освіти, перепідготовка незайнятого населення, тобто співпраця з центрами зайнятості, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств, організація стажування майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки.
У сучасному навчально-практичному центрі проводиться підготовка конкурентоспроможних на ринку праці кваліфікованих робітників з професій – «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; «Слюсар-ремонтник»; «Слюсар механоскладальних робіт»; «Слюсар-інструментальник».
Навчально-практичний центр відкрив нові перспективи для закладу освіти, а сучасне обладнання дає можливість молоді здобути якісну, конкурентоспроможну освіту, що допомагає реалізувати себе, а роботодавцям – отримати кваліфікованого робітника.
Історія училища
За рішенням місцевої ради в 1922 році для підготовки кваліфікованих робітників і трудової зайнятості підлітків відділом праці була створена в місті комісія, якій було доручено відібрати підлітків та направляти їх на заняття в 1-шу Кременчуцьку професійно-технічну школу механічного фаху.
В 1926 році при заводі шляхових машин було організовано школу фабрично-заводського учнівства.
В 1940 році за наказом Верховної ради СРСР від 2 жовтня 1940 року було створено Державні трудові резерви, а школу фабрично-заводського учнівства реорганізовано в РУ-2.
У серпні 1955 року РУ-2 було реорганізовано в ТУ-3.
В 1963 році ТУ-3 було реорганізовано в міське професійно-технічне училище № 5.
В 1978 році наказом по обласному управлінню за № 12 від 2.02.І978 р. МПТУ-5 реорганізовано в технічне училище № 8.
В 1984 р. за наказом по обласному управлінню технічне училище № 8 реорганізоване в середнє професійно-технічне училище № 26.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 05.08.1998р. № 1240 «Про затвердження Положення про професійно-технічний навчальний заклад», де визнано такою, що втратила чинність, Постанова Кабінету Міністрів України від 07.09.1993р № 715 «Про затвердження Положення про професійний навчально-виховний заклад» проведено зміни (реорганізацію) в наказі навчальних закладів системи професійно-технічної освіти, а саме: середні професійно-технічні училища (СПТУ) перейменовані у професійно-технічні училища (ПТУ).
Згідно наказу Міністерства освіти, молоді та спорту за № 823 від 17.07.2012 р. до професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука приєднано професійно-технічне училище № 22 м. Кременчука, яке припинило свою діяльність шляхом реорганізації (приєднання).
Професійна підготовка кваліфікованих робітників здійснюється згідно з ліцензіями, які відповідають Закону про професійно-технічну освіту, Закону України про освіту.