Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 7 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Прогульники в Кременчуцькій міській раді: стало відомо, як цього року депутати ходили на сесіії і комісії

 

1 ноября 2019 08:30

Із 42 депутатів - 20 не пропустили жодного засідання сесії міської ради.

6 сесій Кременчуцької міської ради провели за 10 місяців цього року.  Депутати збирались в сесійній залі – 9 січня, 21 лютого, 24 квітня, 26 червня, 3 вересня та 24 жовтня.

Про це йшлось у відповіді на інформаційний запит Кременчуцької міської ради.

За цей же час депутати 60 разів збирались на засідання постійних депутатських комісій. З них найбільше – 20 разів провели засідання депкомісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку (голова комісії - Олександр Плескун).

На два засідання менше провели депутати комісії із питань екології, регулювання земвідносин, містобудування та архітектури (голова комісії - Руслан Ульянов).

6 разів збирались на засідання депутати комісії з питань ЖКГ, енергозбереження, транспорту (голова - Віталій Котляр).

Стільки ж раз засідали депутати постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення  (голова комісії - Денис Терещенко).

По 5 засідань цього року пройшли засідання постійної депккомісії з питань Регламенту, депдіяльності, етики, забезпечення правопорядку (голова комісії - Віталій Теценюк) і депкомісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності (голова комісії - Валерій Мирошніченко).

Жодного засідання своєї депкомісії не пропустили  Віталій Котляр – був присутній на всіх шести, і Валерій Мирошніченко – вів всі 5 засідань.

Лише одне засідання депкомісії пропустили Олександр Плескун, Віталій Таценюк і Денис Терещенко (останній був у відпустці).

А ось головою депкомісії-прогульником став Руслан Ульянов. Він пропустив 4 засідання своєї комісі із 18, які були цього року.

На жодному засіданні депкомісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності не були депутати Володимир Грінченко і Руслан Федорченко. Причина – у них були  відрядження.

Також не прийшла на жодне засідання з питань ЖКГ, енергозбереження, транспорту депутатка Олена Мосієнко. Тут причина – навчання.

Депутата Олександра Головача теж не бачили цього року жодного разу на засіданні депкомісії з питань Регламенту, депдіяльності, етики, забезпечення правопорядку. Його поясненя пропуску – хвороба.

І ще одним депутатом - прогульником засіданнь своєї депкомісії є Максим Литвиненко. Він не був присутнім жодного разу на засіданні постійної депккомісії з питань Регламенту, депдіяльності, етики, забезпечення правопорядку. Причину називає – відрядження.

Є ще депутати, які ну вже дуже рідко з’являлись цьогоріч на засідання депкомісій. Так депутат Микола Бокован був лише 2 рази із 18 засідань своєї комісії, Ольга Шляхова (один раз з 18), Сергій Мельник (один раз із 6 засідань), Микола Порицький (із 20 раз –15 був у відрядженні), Дмитро Кавунник (із 20 засідань – 12 був у відрядженнях), стільки ж і його колега – Олександр Яцина.

За 2019 рік жодного засідання депкомісії не пропустили депутати: Дмитро Лозовик, Григорій Угніч, Людмила Котляренко, Геннадій Іванян, Валентина Головко, Тетяна Сідерка, Володимир Шибашов та Сергій Костромінов.

Як результат низької явки депутатів на засідання комісій цього року - 6 разів на них не було кворуму. Тож депутати не могли приймати жодних рішень – лише надавати рекомендації. А також не могли повноцінно і детально розібратися з питаннями порядку денної сесії.

Тепер про найцікавіше, як наші кременчуцькі депутати ходили на засідання сесій міської ради. А їх  було не так і багато в 2019 році – лише 6.

Отже, всі сесії пропустив Володимир Грінченко. Лише на одному засіданні був депутат Руслан Федорченко. На двох – Максим Литвиненко, Сергій Мельник.

А ось на всіх засіданнях сесії Кременчуцької міської ради були присутні 20 депутатів. Всього в міськраді Кременчука - 42 депутати.  Це майже половина депутатського корпусу. Інші ж мали пропуск в одне-два засідання.

НагадаємоБез кворуму і голови Ульянова засідає депкомісія з питань екології і земпитань у Кременчуці

Читайте: Регламентна депутатська комісія зібралася без кворуму та голови Таценюка

 Земельна комісія засідає без голови: у Ульянова, схоже, важливіші справи

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться