Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 20 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Прокуратура області домоглася, щоб у Кам’янопотоківському садку встановили пожежну сигналізацію

 

8 ноября 2018 15:15

Раніше приміщення було без сигналізації та необхідної кількості вогнегасників.

Завдяки вжитим заходам органами прокуратури Полтавщини було усунено порушення пожежної безпеки у дошкільному навчальному закладі «Колосок», що створювали потенційну загрозу життю та здоров’ю вихованців. Про це повідомляють на офіційному сайті підрозділу.

Прокуратура області за результатами вивчення матеріалів планових та позапланових перевірок, проведених інспекторським складом Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області встановила, що дошкільний навчальний заклад «Колосок» Кам’янопотоківської сільської ради протягом тривалого часу функціонує з суттєвими порушеннями правил пожежної безпеки. Проте керівництво закладу та Кам’янопотоківською сільською радою як власником ДНЗ не було вжито належних заходів щодо їх усунення.

Зокрема, у приміщенні дитячого садочка  не обладнано систему автоматичної пожежної сигналізації, посадові особи не пройшли навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки, відсутня необхідна кількість вогнегасників тощо.

З виявленими порушеннями ознайомлено завідувача ДНЗ «Колосок» та винесено припис зі строком виконання. Втім, як з’ясувалось, виявлені порушення керівництвом закладу усунено лише частково.

За невиконання припису на усунення триваючих порушень законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки завідувача дошкільного навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Зважаючи на суттеві порушення вимог законодавства, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовом про визнання протиправною бездіяльності Кам’янопотоківської сільської ради щодо невжиття заходів, направлених на усунення порушень протипожежної безпеки в діяльності дошкільного навчального закладу «Колосок».

Тільки після реагування  прокуратури Кам’янопотоківською сільською радою на черговій сесії прийнято рішення «Про внесення змін до показників бюджету на 2018 рік», яким передбачено кошти на проведення робіт щодо усунення порушень законодавства в сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки в діяльності закладу освіти.

Наразі виготовлено проектну документацію на встановлення автоматичної пожежної сигналізації та укладено договір про надання послуг з її монтажу.

У зв’язку із добровільним виправленням відповідачем оскаржуваних порушень судом закрито провадження за позовом прокуратури.

 

 

За матеріалами прес-служби прокуратури Полтавщини

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться