Кременчуцька газета
Вівторок, 5 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Прокурор Полтавщини Столітній заявив, що в Кременчуці правоохоронці порушили кримінальну справу щодо розкрадання гумдопомоги

5 жовтня 2022 20:30

Немає диму без вогню.

Прокурор Полтавщини Антон Столітній сьогодні на прес-конференції заявив, що в Кременчуці правоохоронці порушили кримінальну справу щодо розкрадання гуманітарної допомоги.

За його словами, в прокуратурі відомо про понад 15 справ з розкрадання гуманітарної допомоги. Такі факти були виявлені у Полтаві, Кременчуці, Лубнах. У двох кримінальних провадженнях фігурує розкрадання гуманітарної допомоги із Нідерландів. Такі факти зафіксовані у Полтаві та Кременчуці.

Журналісти уточнили, чи є одиним із фігурантів справи є заступник начальника Полтавської військової адміністрації.

А.Столітній заявив: «Немає диму без вогню, але це не 100% інформація. Ми перевіряємо документально. Ми зробили запит на документи — Полтавська військова адміністрація їх не надала. Ми запросили тимчасовим доступом — теж відбулася якась цікава історія. Ми йдемо третім шляхом. Ми все одно отримаємо ці документи й потім я зможу відповісти на це питання.

Щодо цієї справи, то мова йде про розкрадання гуманітарної допомоги із трьох автофургонів. Ми поки не можемо вийти на остаточне рішення. Перед цією справою ми призначили експертизи ще по одній справі пов’язаній із гуманітаркою, яка знаходилася на території Лубен. Там заволоділи двома фурами. Для того щоби нам застосувати кримінальну статтю потрібна знати шкоду, яка завдана із незаконним обігом гуманітарки.

Гуманітарка немає вартості, вона передається як безоплатна допомога. Але вона чогось вартує, її хтось купує закордоном. У Лубнах, коли ми виявили таку злочинну схему, то призначили близько 280 судово-економічних експертиз. Призначили ми їх ще в травні. У нас не так багато судово-економічних експертів. Два експерти із травня місяця роблять ці експертизи в рамках одного кримінального провадження. Там ще залишилося близько 40 експертиз, тому сподіваємося, що в цьому місяці їх завершать і ми вийдемо на підозри.

По Полтаві ми призначили експертизи, вони чекають коли завершиться провадження у Лубнах. Після цього ми будемо приймати відповідні рішення. Ми уже цього місяця двом фігурантам маємо оголосити підозру. Але це не ті посади, як ви кажете (заступник начальника ОВА). Це проміжні посади, яким ми оголосимо підозр».

Нагадаємо, Лунін каже, що його заступники не є фігурантами справи з розкрадання гуманітарної допомоги.

У Кременчук зі Львова відправили гуманітарний вантаж. Та чи дістанеться з нього допомога ВПО? 

Кременчуцька «Турбота» про дітей не перестає дивувати. Чи вже час меру Малецькому спробувати прожити на ці подачки?

 

Олег Булашев

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися