Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Прощавай новий міст у Кременчуці: облавтодор вже замовив ТЕО будівництва дороги до мостового переходу в обхід міста

 

23 июня 2017 08:00
Прощавай новий міст у Кременчуці: облавтодор вже замовив ТЕО будівництва дороги до мостового переходу в обхід міста

Тим самим представники Служби автомобільних доріг у Полтавській області де-факто офіційно підтвердили невідворотність планів будувати новий мостовий перехід поза територією нашого міста.

Обласна Служба автомобільних доріг (облавтодор) замовила ТЕО будівництва дороги до мостового переходу через Дніпро на ділянці в обхід Кременчука. Це випливає з назви документації, що розміщена на офіційному порталі публічних закупівель «Прозорро».

19 червня цього року Служба автомобільних доріг у Полтавській області уклала угоду на розробку концептуальної записки інвестиційного проекту «Будівництво автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область».

Згідно з укладеною угодою та додатком до неї, документація має бути виготовлена по серпень включно.

За виконання вказаної роботи проектанти з київського «Укрдіпродору» мають отримати 69,89 тис. гривень.

З усього вищевикладеного стає зрозуміло, що до автодороги «Полтава-Олександрія», що нині проходить через Кременчук та Крюківський міст зокрема, планують добудувати окрему ділянку в обхід Кременчука під новий мостовий перехід через Дніпро.

Для цього нині й замовили техніко-економічне обґрунтування. Після цього мають розпочатись роботи з розробки проектної документації стосовно дороги, яка буде підведена до нового мосту.

Це співпадає із раніше озвученими київськими чиновниками планами щодо зменшення потоку транспорту, що транзитом перетинає Кременчук та Крюківський міст шляхом його перенаправлення на новий мостовий перехід, що має знаходитись поза межами нашого міста.

З усього вищевикладеного стає зрозуміло, що вибір стосовно будівництва нового мостового переходу під Горішніми Плавнями зроблено вже давно. Очевидно, що ставка робилась на пропозицію китайців, що запропонували збудувати міст та профінансувати його зведення.

Нагадаємо, Кременчуцька міськрада звернулася до Гройсмана з проханням підтримати будівництво моста саме в Кременчуці.

Незабаром Полтавська облрада звернулася до влади країни будувати міст через Дніпро в Кременчуці, а не в передмісті.

Однак керівництво Укравтодору стверджує, що знайшло «найдешевший варіант» будівництва нового моста поблизу Горішніх Плавнів і з допомогою китайської корпорації.

Раніше повідомлялося, губернатор Головко назвав цифри: новий міст у Кременчуці затягне на 16 млрд, а поруч з містом і капремонтом Крюківського мосту - на 12 млрд.

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться