Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Провладний «Автограф» може за крадіжку поплатитися «Кременчуцькій газеті»


27 июня 2019 08:40

Наша редакція планує звернутися в Комісію журналістської етики аби вони пояснили «Автографу» та сайту, який іменується в народі «Бред тудей», що так робити не можна. А в поліцію ми хочемо написати заяву про крадіжку інтелектуальної власності редакції з боку горе-писак.

27 червня на сторінках провладного видання «Автограф», редакція якого програла вже не один суд за порушення Законів, тепер знову попалася «на гарячому». У номері за 27 червня редакція розмістила матеріал про масовий мор риби і використала фотографію Кременчуцької газети.

Зазначимо, редактор Кременчуцької газети Олег Булашев особисто фотографував рибу і цю фотографію розмістив на сайті видання.

Проте, дану світлину «Автограф» трохи підрізав і виставив у своєму виданні.

Лише вчора ми писали, що сайт, який іменується в народі «Бред тудей» і передруковує матеріали «Автографу», знову поцупив новину «Кременчуцької газети» про суд над вбивцями Олега Бабаєва.

Наша редакція планує звернутися в Комісію журналістської етики аби вони пояснили «Автографу» та сайту, який іменується в народі «Бред тудей», що так робити не можна. А в поліцію ми хочемо написати заяву про крадіжку інтелектуальної власності редакції з боку горе-писак. При цьому ми дякуємо, що вони нас читають!

Також хочемо нагадати, що боротися за чисту воду у Дніпрі хотів нардеп Юрій Шаповалов. Вочевидь, хотів і зробив – це різні справи.

Ще в 2013 році, перебуваючи у фракції Партії регіонів, він гучно оголосив, що має намір створити у Верховній Раді міжфракційне об'єднання депутатів «Чистий Дніпро». Тоді за його планами до цього об'єднання мали б увійти депутати різних фракцій Верховної Ради, обрані за мажоритарними округами міст, розташованих уздовж Дніпровського каскаду.

Проте далі заяв справа не пішла. А тим часом щороку влітку кременчужани потерпають від того, що Дніпро смердить. А найгірше, що вимушені пити воду, яку водоканал бере з цієї річки. І вже депутати місцевого рівня добиваються в різних інстанціях, аби на проблему звернули увагу на рівні держави.

А тим часом водопровідну воду влітку очищують, вкидаючи посилену дозу реагентів. Цей рік не виняток. Зауважимо, зараз КП «Кременчукводоканал» на очищення питної води в день витрачає 25 тис грн. Тож на період спеки необхідно 10 тис тонн порошкового вугілля для очищення! На сесії міськради 26 червня погодили виділили підприємству 1 млн грн на закупку порошкового вугілля для очищення води.

І тут виникає питання, чи зможе нардеп-кнопкодав, який ще 6 років проявив ініціативу  розібратися в проблемі і забув про неї, чимось допомогти кременчужанам.

Ідея з чистим Дніпром так і залишилась ідеєю. А Шаповалов вкотре йде в нардепи і вкотре роздає обіцянки. При цьому реально нічого не зробивши для покращення води в Дніпрі.

 

Марина Соловей

 

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться