Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 27 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Психологи ДСНС провели у таборі відпочинку «Сонячний» повчальну програму для дітей та викладачів

 

29 липня 2018 10:00

Діти змогли отримати  від рятувальників змістовну відповідь  щодо  можливостей пожежно-рятувального спорядження, характеристик пожежного  автомобіля  та доповнили свою розповідь показовим виступом ліквідації умовної пожежі.  

27 липня  рятувальники 4-го  державного пожежно-рятувального загону Головного управління   ДСНС  України  у Полтавській області  з охорони об’єктів втретє підготували  та провели цікаву програму для дитячого табору відпочинку  «Сонячний» ПАТ «Укртатнафта», що у Кременчуцькому районі.

Психолог ДСНС Тетяна Ватульова розповіла вихователями про особливості першої психологічної допомоги дітям, акцентувавши увагу на тому, що  можна і не можна робити при роботі з дітьми, як приймати та підтримувати прояви  емоцій, як зменшувати рівень стресу та напруги. Письмове опитування засвідчило, що 100% опитаних вихователів обізнані у гаслі ДСНС «Запобігти, врятувати, допомогти», правилам послідовності дій при швидко поширюваній пожежі.

Рятувальники спільно із психологом охопили понад 100 дітей  профілактичною лекцією на тему особистої безпеки. Діти змогли отримати  від рятувальників змістовну відповідь  щодо  можливостей пожежно-рятувального спорядження, характеристик пожежного  автомобіля  та доповнили свою розповідь показовим виступом ліквідації умовної пожежі.  

Демонстрація у дитячому таборі відпочинку «Сонячний» була повчальною, корисною та цікавою, тому і діти, і вихователі прагнуть потрапити на екскурсію до пожежного депо у наступному місяці.

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися