Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 27 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Публікація у «Кременчуцькій газеті» стала підставою для порушення кримінальної справи: суть у тому, як антикорупціонери винайшли порушення при ремонтах доріг

 

15 апреля 2019 12:10

Триває слідство. 

Публікація у «Кременчуцькій газеті» стала підставою для порушення кримінальної справи.

Як стало відомо редакції з ухвали Крюківського райсуду Кременчука, слідчий відділ відділу поліції №1 Кременчуцького ВП ГУ НП у Полтавській області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Так, досудовим розслідуванням було встановлено, що у інтернет-виданні «Кременчуцька газета» 19.11.2018 року розміщено публікацію про привласнення бюджетних коштів особами, які протягом 2017-2018рр. виконували ремонти автомобільних доріг, однією з яких є автомобільна дорога місцевого значення О1711150 «Горішні Плавні - Салівка – Озера». Так, відповідно до отриманої інформації замовником поточного середнього ремонту даної дороги є ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», а виконавцем - ТОВ «Трансресурси». Зокрема, на вказаній дорозі представниками громадської організації «Кременчуцький антикорупційний центр» виявлено численні поперечні та косі тріщини дорожнього покриття, виступання бітумних плям, відсутність горизонтальної дорожньої розмітки, не сплановане та не підсипане узбіччя та ін. Встановлено, що ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» 21 червня 2018 року оголосило відкриті торги на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1711150 «Горішні Плавні - Салівка – Озера» на ділянці км 0+000-км16+800 окремими ділянками.

За результатами аукціону, який відбувся 9 липня 2018 року, переможцем визначено ТОВ «Трансресурси», з яким 27 липня 2018 року укладено договір про закупівлю послуг з поточного середнього ремонту.

Відповідно до звіту про результати проведення процедури закупівлі з Інтернет-сайту публічних закупівель: https://prozorro.gov.ua строк виконання даних послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги встановлено до 31 грудня 2018 року.

На даний час з метою проведення всебічного, повного і об'єктивного досудового розслідування виникла необхідність у тимчасовому доступі до документів первинного бухгалтерського обліку щодо поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1711150 «Горішні Плавні - Салівка – Озера» на ділянці км0+000-км16+800, які перебувають у володінні ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна, 1, в зв'язку з чим прокурор звернувся до слідчого судді з даним клопотанням»,- сказано в ухвалі.

Днями слідчий суддя Крюківського районного суду Кременчука Іван Дядечко, розглянувши у судовому засіданні клопотання прокурора Кременчуцької місцевої прокуратури Гаврильченка А.С. про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, вирішив клопотання задовольнити частково.

Він надав групі прокурорів слідчих тимчасовий доступ до оригіналів документів за період з 21.06.2018 року по 31.12.2018 рік щодо фінансових взаємовідносин ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» (код ЄДРПОУ 41984916) з ТОВ «Трансресурси» (код ЄДРПОУ 40511881), які стосуються поточного середнього ремонту дороги О1711150 «Горішні Плавні - Салівка – Озера» на вищевказаній ділянці, що перебувають у володінні ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» (код ЄДРПОУ 41984916) за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна, 1, а саме: договорів (контракти, угоди) зі змінами та додатками, специфікацій, листування по вказаних договорах та переписці, що передувала укладанню таких договорів, тендерної документації (заявки, пропозиції, протоколи, перелік осіб та майна, технічна специфікація та ін.) податкових накладних, видаткових накладних, рахунків-фактур, платіжних доручень, актів виконаних робіт КБ-2В, довідок про вартість виконаних робіт КБ-3, актів здачі-прийняття робіт (надання послуг), товарно-транспортних накладних, заявок-доручень, довіреностей на отримання ТМЦ, сертифікатів якості (відповідності) на придбані (надані) товарно-матеріальні цінності, банківських документів щодо руху коштів, переліку працівників ТОВ «Трансресурси», які виконували ремонт даної автомобільної дороги, з можливістю отримання належним чином завірених їх копій.

Також суд постановив відповідальних за забезпечення тимчасового доступу попередити про те, що в разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Нагадаємо, антикорівці виявили порушення при ремонтах доріг: від порушення технологій до урізання ширини дороги, необхідної для ремонту.

 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться