Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 12 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Раніше судимий кременчужанин знову попався на крадіжках та грабежі

 

25 мая 2020 11:50

Судові справи.

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Олександр Маханьков розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження про обвинувачення  уродженця м. Кременчук Полтавської області, українця, громадянина України, освіта середня-спеціальна, не працюючого, не одруженого, на утриманні непрацездатних, неповнолітніх та малолітніх осіб не має, інвалідом, депутатом, учасником бойових дій та ліквідатором аварії на ЧАЕС не являється, раніше 4 рази судимого за крадіжки та скоєння інших злочинів у вчиненні злочинів передбачених ст.185 ч.2 "Крадіжка", ч.3, ст.186 ч.2 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Як сказано у вироку суду, обвинувачений вчинив злочини за наступних обставин:

Епізод №1

18.08.2019р. близько 15 годин 30 хвилин він перебував в торговому залі магазину «Продукти - 1102» (вул. Республіканська, буд. 134-А), який належить Товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ-Маркет», де під час перегляду асортименту товарів для продажу, в останньої виник прямий умисел направлений на таємне викрадення чужого майна (крадіжка) із вказаного магазину.

Реалізуючи свій злочинний умисел, він шляхом вільного доступу викрав з полиці для продажу товарів 4 упаковки кави «Jacobs Monarch» 200 г. кожна, вартістю 163 грн. кожна, що належить ТОВ «АТБ-Маркет».

Епізод №2

29 серпня 2019 року близько 12 годин 42 хвилин чоловік перебував в торговому залі магазину «ЕКО-Маркет» (вул. Першотравнева, буд. 43), де взяв з полиці для продажу товарів: 6 пляшок зі спиртними виробами, а саме: пляшку коньяку «Закарпатський» (Ужгород), 40%, об`єм 0,5 літри, витримка 4 роки, вартістю 141,5 гривень; пляшку коньяку «Тиса 5*» (Ужгород), 42%, об`єм 0,5 літри, вартістю 134,58 гривень; 2 пляшки коньяку «Старий Кахеті 5 років», об`єм 0,5 літри, вартістю 163,54 гривні кожна; 2 пляшки коньяку «Коблево Резерв 5*», 40%, об`єм 0,5 літри, вартістю 112,7 гривень кожна, з яких 2 пляшки поклав до сумки, а інші 4 пляшки тримав в руках, що належать ТОВ «ЕКО».

Не маючи наміру розрахуватися за вказаний товар пішов до виходу минаючи каси розрахунку, але дії обвинуваченого були виявлені охоронцем магазину та останній був зупинений за територією торгового залу магазину «ЕКО-Маркет» та в подальшому направлений до каси для розрахунку за товари. Незважаючи на це, чоловік, продовжуючи реалізовувати свій злочинний умисел, повторно, усвідомлюючи суспільно - небезпечний характер своїх дій, передбачаючи та бажаючи настання суспільно - небезпечних наслідків, знаючи, що його дії помітні для оточуючих, керуючись корисливим мотивом та метою, відкрито заволодів вищевказаним майном пробігши повз касу розрахунку у невідомому напрямку, чим спричинив матеріального збитку ТОВ «ЕКО» на загальну суму 828 грн. 56 коп.

Епізод №3

03.01.2020р. близько о 22 годині 00 хвилин (точний час досудовим розслідуванням не встановлено) обвинувачений, помітив на першому поверсі будинку відчинене вікно до квартири № 10. Після цього у нього виник прямий умисел направлений на таємне викрадення чужого майна, поєднаного з проникненням до вказаної квартири (житла).

Реалізуючи свій злочинний намір, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, діючи з корисливим мотивом, повторно, чоловік підійшовши з вулиці до відкритого вікна кухні квартири, проник, через відкрите вікно зазначеної квартири звідки таємно викрав майно, належне потерпілому, а саме: цифровий ефірний приймач з функцією відеозапису (PVR) для відкритих ефірних каналів (FTA) марки Romsat TR-911HD, вартістю, згідно висновку товарознавчої експертизи від 24.01.2020 № /20, станом на 03.01.2020 року, становить 371 гривню 77 копійок, портативний акумулятор Trust Primo 10000 mAh Black, вартістю, згідно висновку товарознавчої експертизи від 24.01.2020 № /20, станом на 03.01.2020 року, становить 337 гривень 20 копійок.

Епізод №4

14.01.2020р. близько 14 год. 20 хв.,  обвинувачений перебував поряд із буд.  № 57/2 по вул. Правобережна в м. Кременчук , де помітив  чоловіка, який розмовляв по мобільному телефону марки Samsung Galaxy J5 SM, тримаючи його в лівій руці. В цей момент у  обвинуваченого виник злочинний умисел на заволодіння цим майном.

Він підійшовши до чоловіка, відкрито, шляхом ривка вихопив із руки останнього мобільний телефон марки Samsung Galaxy J5, вартість якого згідно висновку товарознавчої експертизи становить 2876,54 грн. При спробі  чоловіка повернути свій телефон,  обвинувачений наніс два удари кулаком правої руки в область обличчя із лівого боку потерпілому.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, пояснивши про обставини вчиненого, та пояснив, що дійсно вчинив інкриміновані йому злочини, тому що потрібні були гроші.

Заслухавши справу суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання:

- за ст. 185 ч.2 КК України/епізод 1/ у виді позбавлення волі строком на 2 роки;

-за ст.185 ч.3 КК України /епізод 3/ у виді позбавлення волі строком на 3 роки;

- за ст. 186 ч.2 КК України/епізод 2,4/ у виді 4 роки позбавлення волі.

На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити ОСОБА_1 покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Початок строку відбуття покарання чоловіка рахувати з моменту ухвалення вироку 15 травня 2020 року.

Зарахувати в строк відбування покарання чоловіку строк його попереднього ув`язнення з моменту затримання з 14.01.2020 року до  14.05.2020 року включно.

Цивільний позов ТОВ «АТБ-маркет» суд задовольнив і стягнув з нього на користь ТОВ «АТБ - маркет» 652/шістсот п*ятдесят дві/грн. в рахунок відшкодування майнової шкоди.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області протягом 30 діб з дня його проголошення.

 

Клим Соколов 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться