Кременчуцька газета
Неділя, 26 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

«Разом розгонимо нелегалів та ще поп’ємо з них крові»: легальні перевізники Кременчука зустрілися з новим керівником Укртрансбезпеки в області Ткаченком

16 листопада 2022 14:15

Найбільше запитань стосувалися нелегальних перевізників.

Сьогодні до Кременчука приїхав новий керівник Укртрансбезпеки в Полтавській області Дмитро Ткаченко. Він колишній патрульний, тож обізнаний проблемами перевізників і каже, що вони тяжко заробляють собі на хліб.

«Укртрансбезпека – не каральний орган, ми контролюючий орган… Закони пишемо не ми, ми їх виконуємо і контролюємо. Давайте спільно це робити», - на початку зустрічі заявив гість з Полтави.

Далі він розповів, що всі перевірки зараз здійснюються під відеозапис, аби потім не було нарікань на упередженість працівників Укртрансбезпеки.

Д.Ткаченко обговорив з перевізниками питання контролю за транспортними засобами та самими водіями, бо він має приклад того, що деякі водії вживають наркотити і при цьому виходять на роботу і перевозять людей.

Найбільше запитань стосувалися нелегальних перевізників.

«Ви нас можете перевіряти, бо ми маємо всі документи і працюємо легально, а ви б краще взялися за нелегалів», - заявили маршрутними.

Д.Ткаченко заявив, що у тому числі для боротьби з нелегалами вже створено чат-бот в телеграм каналі, куди можна відправляти фотографії нелегалів.

«Разом розгонимо нелегалів та ще поп’ємо з них крові», - заявив Д.Ткаченко.

В інтерв’ю «Кременчуцькій газеті» він окремо зазначив, що деякі маршрутними плутають поняття нелегальний перевізник. Це той, хто не має документів, а не той, хто їздить попереду конкурента на маршруті.

Найбільшою проблемою з нелегальними перевізниками новий керівник Укртрансбезпеки в Полтавській області Дмитро Ткаченко бачить у позаміських перевезеннях на Київ та інші міста краіни.

«Я мав повідомлення про нелегалів з Сум. Ми цю машину в Кременчуці не виявили, в Полтаві також, тож передали всі данні до Сум. Дізнаюся, як там пройшла перевірка», - сказав Д.Ткаченко.

Перевізники запропонували ініціативу до закону, якою передбачити вилучення автомобілів у нелегальних перевізників, які потрапили в полі зору Уктрансбезпеки за визначений період часу.

«Зараз автівки дуже потрібні ЗСУ, тож і порядок наведемо і армії допоможемо таким чином», - сказали перевізники.

Окремо вони обговорили тему автостанцій у Кременчуці. Матеріал про це готується до друку.

Нагадаємо, Кременчуцькі перевізники в разі знеструмлення світлофорів просять поліцію виставляти регулювальників на перевантажених перехрестях

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися