Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Реагуючи на скаргу: керівник Кременчуцької райдержлікарні ветмедицини розповів про собівартість оформлення закордонних паспортів для тварини

Ми в Telegram

11 серпня 2022 13:15

Отримати закордонний паспорт для тварини - це не питання 2-5 чи 10 хвилин. Це цілий перелік необхідних дій, які роблять фахівці лікарні.

Вчора у соцмережах міста розповсюджувався допис стосовного того, у районній ветклініці на вулиці Київській, 7-а з людей "здирають" багато коштів при оформленні закордонних паспортів для тварини.

Скаржник написав, що потрібно сплатити 51,29 грн на державний рахунок, а також у них у бухгалтерії потрібно сплатити 358,68 грн. Скаржник прикладає до допису чек.

"Поспілкувавшись у холі з іншими, зрозумів, що всі платять різні суми, хтось 250, хтось 300, хтось 350....мабуть, від настрою залежить. У моєму чеку є чудовий пункт "послуги спеціальні ветмедицини" 205,20 грн, якого чомусь немає в законі, затвердженому Кабміном.

Я запитав "Чому ціна відрізняється від тієї, що в законі?", відповідь "У Вас інфа старого закону"....до речі, новий ніхто не показав.

Також на моє запитання "Що за послуги спеціальні ветмедицини, за які я заплатив 205 грн? а саме - там вказано, що мені щось зробили 45 разів по 4,56 грн" - отримав шикарну відповідь "приділений час лікаря на Вас, тобто, 45 хвилин".

Але лікар подивився кішку приблизно за хвилини за 2, не засікав точно + в іншому кабінеті оформили документи теж хвилин за 5.

Там же майстерно намагалися забрати чек, мовляв, вони залишають чек у себе, прикріпляючи до документів, на що я попросив віддати мені чек і почув дивне питання "А навіщо він Вам?"...що ще більше насторожує", - написав скаржник.

Реагуючи на скаргу, сьогодні керівник Кременчуцької райдержлікарні ветмедицини Юрій Сливка розповів про собівартість оформлення закордонних паспортів для тварини.

За його словами, отримати закордонний паспорт для тварини - це не питання 2-5 чи 10 хвилин. Це цілий перелік необхідних дій, які роблять фахівці лікарні: від клінічного огляду до виписки документів, проведення в разі необхідності різного роду досліджень.

Ю.Сливка каже, що в чеку вказані всі процедури і у всіх відвідувачів лікарні, які прийшли оформлювати закордонний паспорт для тварини - фіксована сума - 358 грн 70 коп.

"Всі кошти йдуть через бухгалтерію. Все чітко і прозоро.... Те, що людина показувала ціни за постановою Кабміну, то це старі ціни...

Щодо 45 разів по 4,56, то це 45 хвилин йде на всю процедуру....

Щодо того, чому просять чек - для контролю. Якщо не потрібен, то його до справи кріплять, а якщо потрібен - копію. Це робиться, аби кошти не пішли повз касу. Якщо тут є порушення - нехай нас поправлять відповідні органи", - каже Ю.Сливка.

Він також зазначив, що зараз бланки закордонних паспортів тварин закінчуються.

Нагадаємо, Юрій Сливка повертається до служби, аби відновити державну лікарню ветмедицини.

Процес відродження: Кременчуцька райдержлікарня ветеринарної медицини - що було, що є і що буде

У відновленій ветлікарні Кременчука провели першу операцію на тварині

Кременчуцька райдержлікарня ветеринарної медицини: її начальнику Юрію Сливці є чим похизуватися

 

Олег Булашев 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися