Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 1 Квітня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Депутат Богдан Лазоренко подав новий позов у справі щодо ЗНИЩЕННЯ кременчуцьких бібліотек

30 січня 2023 13:00

«На цьому промовистому прикладі, я покажу усім, в тому числі і міському голові, як потрібно боротися за те, що декларуєш. Не має значення що це, бібліотеки чи тарифи. Бо після феєричної ганьби в стінах Полтавської обласної ради, його боротьба, радше нагадує комедійну виставу або погано зрежисований спектакль».

 

12 грудня 2022 року Другий апеляційний адміністративний суд в Харкові поставив чергову крапку у справі ЗНИЩЕННЯ кременчуцьких бібліотек!

Своєю постановою судді відмовили в задоволенні апеляційної скарги представників Кременчуцької міської ради, залишивши в силі рішення суду першої інстанції!

Ним визнано протиправним та скасувано рішення міської ради від 30 червня і від 18 серпня 2021 року щодо реорганізації бібліотек.

Тоді Bohdan Lazorenko на своїй сторінці у Фейсбуі писав наступне: «Фактично, депутати з «фіолетової більшості» Малецького підтримали НЕЗАКОННІ і ПРОТИПРАВНІ рішення, відповідно до яких, відбулася, так звана, реорганізація (читай знищення) бібліотечної системи!».

А сьогодні депутат Bohdan Lazorenko повідомив, що міська влада свідомо відмовляється виконувати рішення суду по бібліотекам, яке набрало ЗАКОННОЇ СИЛИ!

«Нагадаю, що 12.12.2022 р. Другий апеляційний адміністративний суд залишив апеляційну скаргу Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області без задоволення.

Таким чином, обидва рішення, які стосувалися реорганізації міських бібліотек, були визнані НЕЗАКОННИМИ і ПРОТИПРАВНИМИ!

Більше тут:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5414468688680302&id=100003516728529

Шукаючи можливість вийти з ситуації, підлеглі міського голови, вдалися до махінацій зі Статутом комунального закладу та державною реєстрацією, проголосувавши за чергове незаконне рішення від 20.01.2023!

Цікавою була репліка головного юриста виконкому Мірошніченка, що депутатам, голосуючи за завідомо протиправне рішення, не варто звертати увагу на «формальні дрібниці»!

Мабуть невиконнання судового рішення, депутат на зарплаті називає «формальною дрібницею». Надзвичайно фахова позиція правника, нічого й додати.

Я також, з усією повагою, хочу попередити пані Майдак Тетяну Олексіївну, що у разі вчинення нею будь-яких юридичних дій, на противагу скасованим рішенням міської ради, я вимушений буду звернутися з заявою до правоохоронних органів. Мені добре відомо, що саме Валерій Мірошніченко, порадив представниці бібліотечної галузі просто забути про скасовані рішення.

27 січня, скориставшись можливістю, яку гарантує законодавець, я звернувся з заявою до Полтавського окружного адміністративного суду, з проханням визнати протиправним рішення та бездіяльність, вчинену суб‘єктом владних повноважень-відповідачем на виконання рішення суду.

На цьому промовистому прикладі, я покажу усім, в тому числі і міському голові, як потрібно боротися за те, що декларуєш. Не має значення що це, бібліотеки чи тарифи. Бо після феєричної ганьби в стінах Полтавської обласної ради, його боротьба, радше нагадує комедійну виставу або погано зрежисований спектакль.

Боротьба триває!!!»,-пише у Фейсбуці Bohdan Lazorenko

Кременчуцька міськрада погодила подальше реформування бібліотек, хоча депутат Лазоренко просив «не наступати на граблі»

Кременчуцький депутат Лазоренко вказує, що мер Малецький знову знімає з себе відповідальність

Реорганізація бібліотек у Кременчуці: скоротили занадто багато

«Ми закриваємо 11 бібліотек. Виганяємо на вулицю 75 людей реорганізації бібліотек», - депутат Терещенко про реорганізацію

Реорганізацію кременчуцьких бібліотек визнали протиправною: суд став на сторону депутата Богдана Лазоренка

«Не місце при владі тим, хто не в змозі усвідомити значення української книги»: Богдан Лазоренко виграв справу щодо ЗНИЩЕННЯ кременчуцьких бібліотек

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися