Кременчуцька газета
Вівторок, 5 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Ресвератрол: потужний антиоксидант на захисті вашого здоров’я

30 вересня 2022 16:55

 

Ресвератрол – це поліфенол, рослинна сполука, яка має потужні антиоксидантні властивості та забезпечує надійний захист нашого мозку, серцево-судинної системи та всього організму. 

 

Він міститься в арахісі, чорниці, журавлині та багатьох інших ягодах. Однак визнаним лідером за вмістом такої речовини є виноград, а якщо точніше, то шкірка винограду.

 

Як і інші антиоксиданти, ресвератрол має потужні захисні властивості, що робить його корисним для підтримки багатьох повсякденних процесів в організмі, а також для профілактики захворювань. Вчені провели велику кількість досліджень, які підтвердили широкий спектр потенційних переваг такої речовини.

 

Ресвератрол сприяє зниженню артеріального тиску при гіпертонії. Експерименти в лабораторії показали, що така речовина стимулює вироблення оксиду азоту, який розслабляє кровоносні судини. 

Але на цьому користь такого поліфенолу для серцево-судинної системи не закінчується. Його вживання допомагає також знизити рівень «поганого» холестерину - ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), який відповідає за розвиток атеросклерозу. 

 

Тобто ресвератрол знижує ризик появи бляшок на стінках судин. А це зі свого боку дозволяє уникнути ішемії та інсульту.

Корисні властивості ресвератролу роблять його також дуже корисним для:

  • Продовження життя. Декілька експериментів на тваринах підтвердили, що така сполука може значно збільшити тривалість життя різних організмів.

  • Захисту мозку. Вчені дійшли висновку, що ресвератрол здатний уповільнити зниження когнітивних здібностей і навіть попередити розвиток хвороби Альцгеймера. Його варто приймати для збереження пам'яті, гарної швидкості реакцій та мислення у літньому віці.

  • Профілактики та лікування цукрового діабету. Ресвератрол збільшує чутливість тканин до інсуліну та активує особливий білок АМРК, який покращує засвоєння глюкози та підтримує низький рівень цукру в крові. Також ця сполука запобігає виникненню окислювального стресу, який при розвитку діабету стає причиною різних ускладнень.

  • Лікування суглобових захворювань. Ресвератрол приносить величезну користь при артриті, пригнічуючи вираженість хворобливих відчуттів та уповільнюючи руйнування тканини хрящів.

  • Профілактики онкології. Цей корисний поліфенол здатний пригнічувати активність та розвиток багатьох різновидів ракових клітин, у тому числі клітин раку шлунка, товстої кишки, шкіри, молочної залози та простати. Проведені дослідження підтвердили також його ефективність у уповільненні гормонозалежних видів раку.

Ресвератрол має ще багато переваг для здоров'я людини. Дізнатися більше інформації про цю корисну сполуку, її властивості, рекомендоване дозування та правила прийому можна тут.

 

Попри те, що ресвератрол міститься в різних ягодах, складно організувати свій раціон таким чином, щоб регулярно отримувати його в дозуванні, яка може позитивно вплинути на стан здоров'я. Як щоденне джерело такого корисного поліфенолу краще використовувати спеціальні добавки.

 

Сучасні виробники пропонують широкий вибір добавок. Вони містять лише натуральні компоненти та відрізняються чітко вивіреним дозуванням. Вчені довели, що такі засоби є абсолютно безпечними. Ресвератрол добре переноситься, якщо приймати його у дозуванні до 5 г/день.

 

Купити ресвератрол в зручній формі випуска та з потрібною кількістю речовини ви можете на сайті Biovit.ua.Там представлений великий вибір добавок самих відомих виробників в різних фасуваннях та з різним складом, а професійна консультація фахових фармацевтів допоможе з вибором найкращого варіанту.

на правах партнерства

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися