Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ревівку хочуть зробити автономною: більше мільйону пропонують на закупку котлів для індивідуального опалення

 

28 марта 2019 14:00

Питання розглянуть на сесії Кременчуцької міської ради.

Проект рішення «Про затвердження Програми децентралізації теплопостачання та підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків і об’єктів соціальної сфери Ревівки на 2019-2020 роки» пропонують розглянути депутатам Кременчуцької міської ради на сесії 24 квітня.

Депутатам пропонують різні варіанти вирішення питання теплопостачання цього району. 

Зараз район отримує тепло від  котельні Хлібної бази № 81.

У зв’язку з суттєвими фінансовими витратами та зі зношеністю котлів і інженерних систем котельні Хлібної бази № 81, яка зараз подає тепло мешканцям району, виникає потреба проведення оновлення обладнання. Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення. Зокрема, Загальні збитки КП «Теплоенерго» від експлуатації цієї  котельні склали 745 тис 459 грн.

Це є підставою, що на Ревівці збираються  провести ряд заходів. Загальна сума фінансування, що потрібна для проведення цих заходів, а саме, модернізації тепломережі складає (розрахунково) 9 млн. грн. І цих грошей мало б вистачити на заміну лише аварійних ділянок інженерних мереж в кількості 770 метрів –  до 3,5 млн. грн.;  заміну димової труби – 1,5 млн. грн.; заміну котлів з проведенням реконструкції приміщення котельні – 4 млн. грн.

Проте Програмою пропонується ще один  варіант, а саме переведення абонентів на автономне індивідуальне (поквартирне) опалення і будівництво окремої котельні з високим ККД для теплозабезпечення будівель дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №14.

В такому випадку загальна вартість робіт становитиме 2 млн грн., що на 78% менше, ніж потрібно на модернізацію котельні Хлібної бази № 81.

Крім того, у разі встановлення мешканцям автономних індивідуальних приладів опалення з можливістю регулювання теплоспоживання та за умови термомодернізації огороджувальних конструкцій багатоквартирних житлових будинків, зменшення споживання природного газу на рік становитиме 44 тис. м3.

Тож програмою передбачено проведення у 2019 році робіт по оснащенню приладами автономного індивідуального опалення абонентів, які зараз отримують тепло від котельні  Хлібної бази № 81 . Орієнтовна вартість робіт - 1 млн 155 тис. грн.. Гроші візьмуть в місцевому бюджеті.

Також проведення у 2019 році робіт по облаштуванню індивідуальної котельні для опалення дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Кременчуцької міської ради Полтавської області – орієнтовна вартість 780 тис. грн. (місцевий бюджет);

А ще проведення робіт по термомодернізації багатоквартирних житлових будинків Ревівки коштуватиме вартість 5 млн 002 тис. грн. На це хочуть витратити кошти Фонду енергоефективності та населення.

Також, пропонується передбачити в міському бюджеті 66,8 тис. грн. на компенсацію послуги КП «Теплоенерго» з видачі технічних умов на відключення  абонентів котельні Хлібної бази № 81 від теплових мереж.

Нагадаємо, раніше у мерії Кременчука повідомили, що перейти на індивідуальне опалення можуть не всі споживачі. 

Читайте: Відмовитися від централізованого опалення у Кременчуці можуть не всі: визначено три райони

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться