Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Річна зарплата більше 1 млн грн, а має заборгованість за комуналку: директор комунального телебачення Перепелятник має сплатити борг

20 травня 2024 10:40

Судова справа.

15 травня 2024 року набрав законної сили судовий наказ судді Автозаводського райсуду Кременчука Сергія Нестеренко, який 29 березня 2024 року розглянув заяву Полтавського обласного КВПТГ «Полтаватеплоенерго» про видачу судового наказу про стягнення з Сергія Перепелятника ( він є директором комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія», яку в народі називають «Агіт ТБ Малецького») боргу за послуги з постачання теплової енергії та за послуги з постачання гарячої води.

Тоді суддя наказав стягнути з пана Перепелятника на користь Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» заборгованість станом на 01.12.2023 року (за період з 01.12.2022 року по 30.11.2023 року включно) за отримані послуги з постачання теплової енергії в сумі 17759 грн. 37 коп.,за послуги з постачання гарячої води 0 грн. 00 коп., плату за абонентське обслуговування в сумі 462 грн. 74 коп.

Також суддя cтягнув з Сергія Перепелятника на користь «Полтаватеплоенерго» кошти у повернення сплаченого судового збору у розмірі 302 грн. 80 коп.

Згідно статті 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав; заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб. Заява про скасування судового наказу в суд в письмовій формі має відповідати вимогам, встановленим статтею 170 ЦПК України.

Відповідно до статті 172 ЦПК України, у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Строк пред`явлення до виконання 3 роки.

Зазначимо, що моніторинг зарплат керівників комунальних телекомпаній міст України показав - кременчужанин Перепелятник лідер і у 2023 році заробив більше 1 млн грн, що більше ніж у віцемерів Кременчука.

Директор Кременчуцької телерадіокомпанії Перепелятник за 2023 рік заробив, як мер Малецький, а ось два його заступники отримали значно менші суми

Назнімав і наговорив: директор місцевої телерадіокомпанії Перепелятник зарплатою за 2023 рік дотяг до річної зарплати мера Кременчука

«Полтаватеплоенерго» подало в суд на директора «Агіт ТБ Малецького» Перепелятника

 

Марина Соловей

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися