Кременчугская газета
Вторник, 23 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Рік Дозорро: українці залишили майже 6 тисяч відгуків по закупівлях

1 ноября 2017 15:05
Рік Дозорро: українці залишили майже 6 тисяч відгуків по закупівлям

Розробники зібрали для команди Дозорро аналітичні інструменти та, навіть, описали їх функціонал для зручності використання.

1-го листопада виповнюється рік моніторинговому порталу Дозорро. За цей час до спільноти долучилося 20 неурядових організацій, які професійно здійснюють моніторинг та аналіз публічних закупівель. До їх числа входять і представники Інституту аналітики та адвокації.

Окрім громадськості, до членів Дозорро-спільноти долучились також і 10 замовників. Вони активно беруть участь у реагуванні на відгуки та аргументують власну позицію.

«Налагодження такої комунікації суттєво заощаджує час на уточнення інформації у замовника, направлення запитів з приводу того чи іншого відгуку», – переконує аналітик ІАА Олена Дмитренко.

Розширився й сам портал: розробники зібрали для команди Дозорро аналітичні інструменти та, навіть, описали їх функціонал для зручності використання.

Більше 30 фахівців-аналітиків та юристів щодня проводять на моніторинговому порталі значну частину свого робочого часу. У результаті вони опрацьовують усі відгуки по закупівлям та надають свій експертний висновок щодо наявності чи відсутності порушень під час їх проведення. Один з факторів, що займає багато часу в Дозорро, називають в ІАА - коментарі по закупівлям від анонімів, які часто не містять корисної та фахової інформації.

«Такі відгуки, зазвичай, публікують імпульсивно, не розбираючись в законодавстві про публічні закупівлі. Опрацювання такого типу інформації забирає чимало часу. Недивлячись на це, Дозорро-спільнота за останні 6 місяців опрацювала більше 3 тисяч закупівель. І багато з них містили в собі порушення різного характеру», – зазначає виконавчий директор ІАА Юрій Нестуля.

Станом на сьогодні українці залишили на порталі 5980 відгуків. Детально з успішними кейсами учасників спільноти можна ознайомитись у спеціальному розділі порталу «Медіа». Там аналітики ведуть блоги, діляться досвідом та поширюють новини про порушення у сфері публічних закупівель.

 

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться