Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 2 Квітня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Рішення судів не виконано: екс-директора з виробництва КВБЗ Мельника на посаді не поновлюють

24 травня 2022 12:15

На підприємстві заявляють, що відповідний наказ вже є, але чекають закриття виконавчого провадження.

Сьогодні екс-директору з виробництва Крюківського вагонобудівного заводу Сергію Мельнику фактично відмовили поновлювати на посаді відповідно до рішення суду. Для цього він приїхав на завод, маючи на руках, як він вважає, усі необхідні для цього документи.

Варто нагадати, що ця історія тягнеться ще з 2020 року. Тоді пан Мельник, за його словами, вирішив підписати контракт на проходження служби у лавах Збройних сил України. Після цього, керівництво заводу вирішило звільнити його з посади директора з виробництва. 25 вересня 2020 року його звільнили.

Після цього С.Мельник подав відповідну заяву до суду щодо відновлення його законних прав. З того часу тягнуться судові тяжби пана Мельника з КВБЗ.

Суд першої інстанції позивач виграв. Після цього був Апеляційний суд. Рішення знову було на користь С.Мельника: негайно поновити на роботі та виплати заробітну плату за 1 місяць.

«Була апеляція та касація з боку вагонзаводу… Але рішення суду до цього часу не виконано», - розповів С.Мельник.

Тому чоловік був вимушений звернутися до виконавчої служби.

Тож сьогодні пан Мельник мав намір віддати судові документи на підприємство для того, аби його поновили на роботі.

Однак на території заводу колишній директор з виробництва мав розмову з юристом – представником КВБЗ Сергієм Логашкіним. За його словами, С.Мельник пішов шляхом примусового виконання рішення суду, тому що звернувся до виконавчої служби. Тож зараз підприємство веде діалог саме з цією службою.

С.Мельник нагадав, що у свою чергу, він залишав представникам заводу контактну інформацію як власну, так і дружини. Адже сам знаходився на військовій службі у гарячих точках нашої держави. Втім жодної інформації із заводу до нього не надходило.

«Я не звертався до виконавчої служби. Ви просто проігнорували це (рішення суду, ред.), нічого не зробили. Я місяць назад приходив сюди до директора з персоналу. Я з ним поспілкувався… він теж відмовив мені у виконанні рішення суду. Після цього я, звичайно, звернувся до виконавчої служби», - пояснив С.Мельник.

Він додав, що у нього на руках є усі документи, які необхідні для виконання рішення суду. Тож, поспілкувавшись з С.Логашкіним пан Мельник пішов до директора з персоналу. Але його дивним чином не було на місці.

Варто зазначити, що за словами С.Логашкіна, наказ про поновлення С.Мельника на посаді вже виданий. Втім отримати його пан Мельник у відділі кадрів не зміг. За словами працівниць відділу, спілкуватися з цього приводу треба з директором з персоналу.

У підсумку – рішення суду на сьогоднішній день про поновлення пана Мельника на посаді директора з виробництва не виконано. Як і не отримав він заробітної плати за 1 місяць, як зазначено у вироку суду.

За словами С.Мельника, на цьому він зупинятися не збирається. Після отримання роз’яснення рухатиметься у правовому полі далі.

До речі, С.Логашкін відмовився надавати коментар нашій редакції щодо поновлення на посаді С.Мельника. Адже заявив, що не уповноважений надавати коментарі стосовно будь-яких питань, що стосуються діяльності підприємства.

Нагадаємо, адвокати Приходька програли в апеляції справу екс-керівнику КВБЗ Мельнику.

Адвокати Приходька програли справу екс-керівнику КВБЗ Мельнику: його мають поновити на роботі та сплатити зарплату за час вимушеного прогулу.

Екс-директор КВБЗ Мельник виграє перший суд у юристів Приходько: відшкодовувати матеріальну шкоду він не буде.

 

Олена Сінтюріна

Відео Кирила Воронцова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися