Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 30 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Рішення тервиборчкому: кандидати від «Європейської солідарності» таки прийматимуть участь у виборах депутатів до Кременчуцької міськради

 
 

 

8 октября 2020 21:20

Також члени територіальної виборчої комісії вирішили включити партію «Європейська солідарність» до виборчого бюлетеня за № 14.

Сьогодні о 20:00 вечора на своє засідання забрались Кременчуцька міська територіальна виборча комісія. У порядку денному було чотири питання. Проте найрезонанснішим було перше питання про реєстрацію кандидатів в депутати Кременчуцької міської ради від політичної партії «Європейська солідарність».

Як розповів на засіданні член комісії Дмитро Мельник, після того, як комісія відмовила партії в реєстрації, партія подала до суду. У рішенні Харківського апеляційного адмінсуду вказано, що комісія мала розглянути документи партії. Проте комісія чомусь звернулися за роз’ясненням до Центральної виборчої комісії.

«Сьогодні вдень ми спілкувалися з апаратом Центральної виборчої комісії. Було багато думок. Проте остаточно вголос сказано, що треба приймати рішення щодо реєстрації кандидатів»,- заявив Дмитро Мельник.

Далі він розповів, що партія подолала до тер виборчкому 37 заяв кандидатів, проте деякі згодом відмовились приймати участь у виборах і тому він рекомендував зареєструвати лише 24 кандидатів, у яких всі документи були оформлені на належному рівні.

Члени комісії проголосували за це питання.

Список кандидатів від «Європейської солідарності» таки прийматимуть участь у виборах в депутати до Кременчуцької міської ради:

Також члени територіальної виборчої комісії вирішили включити партію «Європейська солідарність» до виборчого бюлетеня за № 14.

На засідання представник партії завила, що ще вчора комісія повинна була виконати рішення суду та зареєструвати кандидатів від «Європейської солідарності» до участі у виборах, а не порушувати діюче законодавство.

Також вона звернула увагу членів комісії та присутніх, що якби це сталося вчора, то партія прийняла б участь у жеребкуванні, а не стала №14 у бюлетені.

Крім того, представник заявила, що Дмитро Мельник маніпулює поняттями.

«Не слід маніпулювати поняттям апарату Центральної виборчої комісії, бо рішення приймається членами ЦВК, а не апаратом. А на самому засідання ЦВК вчора та сьогодні питання по Кременчук не розглядалось»,-заявила представник партії «Європейська солідарність».

Нагадаємо, Кременчуцький тервиборчком грубо порушує закон: комісія не виконала рішення суду про розгляд документів партії «Європейська Солідарність», яке дозволить їй зареєструватися для участі у виборах

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися