Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 28 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Роботу обласного керівництва поліції оцінять за результатами соціологічного дослідження

 
 

 

28 января 2018 10:35
Роботу обласного керівництва поліції оцінять за результатами соціологічного дослідження

Кошти на його проведення уже передбачені у фінансуванні на 2018 рік.

Роботу обласного керівництва Національної поліції оцінять за вивчення громадської думки. Фінансування соціологічного дослідження закладено на 2018 рік. Про це голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив напередодні. 

Водночас після його проведення частина начальників підрозділів можуть позбутися своїх посад.

За словами Сергія Князєва, зараз між інститутами громадянського суспільства і поліцією триває конструктивний діалог.

«Нами здійснюється постійний моніторинг думки громадян і засобів масової інформації про нашу роботу. Ми реагуємо на всі критичні зауваження, насамперед, які стосуються порушень прав та їх законних інтересів», – повідомив С.Князев

Вінпідкреслив, що переважна більшість порушень дисципліни і законності, вчинених поліцейськими, виявляють, насамперед підрозділами Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

За матеріалами цього підрозділу розпочато понад тисячу кримінальних проваджень, повідомлено про підозру в учиненні злочинів 354 працівникам поліції.

Глава Нацполіції звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо підтримки в організації проведення щорічних соціологічних досліджень громадської думки.

«Запевняю, що керівники, які не матимуть довіри місцевих громад однозначно позбавляться своїх посад», – підкреслив Сергій Князєв.

Глава Нацполіції доручив керівникам територіальних підрозділів відомства – упродовж місяця прозвітувати про результати своє роботи у 2017 році в обласних радах. Кріс того, їм доручено організувати проведення таких звітів в усіх міських та районних радах – керівниками місцевих відділів поліції.

Державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Олексій Тахтай повідомив, що обсяг бюджетного фінансування на 2018 рік повністю дозволяє провести необхідні дослідження.

 

За матеріалами Департаменту комунікації Національної поліції України

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися