Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 29 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Розгляд справи щодо законної діяльності ТОВ «Кліар Енерджі-Кременчук» на Деївському звалищі знову відклали

 

 

11 липня 2018 12:05

Представники відповідача та третіх сторін до суду не з’явилися.

Сьогодні, 11 липня, в режимі відеоконференції в Автозаводському райсуді Кременчука відбулося друге підготовче засідання.

Позивачем у справі виступила депутатка Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна. Представники відповідача та третіх сторін у цей день до суду не з’явилися, не повідомивши причин. До того ж, суддя зазначила, що відсутня інформація, що третя особа ТОВ «Кременчуцьке підприємство санації полігону» належно поінформована про дату та місце проведення засідання.

Оксана Піддубна вважає, що таким чином відбувається затягування справи. Напередодні суду позивачка спілкувалася з представником відповідача, але про неявку до суду мова не йшла. Депутатка вважає, що інші представники не з’явилися на засідання, щоб спровокувати його відкладення.

У зв’язку з цим, наступне підготовче судове засідання по цій справі відбудеться 25 липня 2018 о 10.00 теж у режимі відеоконференції.

Також сьогодні О.Піддубній відмовили у клопотанні щодо залучення до справи третьої особи: спільного українсько-німецького підприємства «Альтернативні енергосистеми та технології».

Третіми особами по цій справі виступають КАТП – 1628 та ТОВ «Кременчуцьке підприємство санації полігону».

 «Нажаль, усі представники третіх осіб та треті особи є підлеглими міського голови», - висловила невдоволення Оксана Піддубна.

Нагадаємо,  справу щодо надання дозволу ТОВ «Кліар Енерджі-Кременчук» на діяльність на Деївському звалищі почали розглядати в суді.

Піддубна написала заяву в НАБУ про зловживання владою керівництвом Кременчука, що вже завдало шкоди громаді на понад 7 мільйонів гривень.

 

 

Антоніна Озерна

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися