Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 15 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Розгляд судової справи щодо незаконності рішення міськради про поділ КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» на два - затягується

 

8 сентября 2017 18:00

…оскільки наступне судове засідання відбудеться аж у листопаді.

Заплановане на сьогодні, 8 вересня, судове засідання по справі, де екс-керманич Спецкомбінату Дмитро Леошко оскаржує травневе рішення міськради про поділ комбінату, не відбулося, причини цього не відомі.

Нагадаємо, згідно з рішенням депутатів (у подальшому отримало назву «Маразм Малецького» -ред.) одне комунальне підприємство буде займатися організацією поховань (включаючи виготовлення ритуальної продукції), тобто надавати ритуальні послуги, а друге - буде окремо займатися обслуговуванням кладовищ.

Під час розгляду на сесії це викликало ряд питань. Тоді депутат міськради Геннадій Іванян зазначив, що розділення КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» здійснювалось навмисне, щоб не допустити повернення на комбінат Дмитра Леошко, який виграв суди по відновленню на посаді.

Нагадаємо, «маразм Малецького» нагадує інфекційну хворобу: з «чужими» керівниками борються переписуванням статутів підприємств.

 

Михайло Андрієнко

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться