Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 4 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Розробка Біланівського родовища триває, або Яку ліцензію анулював Президент Зеленський Біланівському ГЗК

 

 

20 липня 2021 12:45

В указі глави держави мова йде про Спеціальний дозвіл №3571 на розробку Галещинського родовища. Тож, Біланівський ГЗК продовжує роботу в штатному режимі, ліцензія або інші дозволи на розробку Біланівського родовища не анульовувались і не призупинялися. 

24 червня на сайті Президента України опублікували Указ за номером 266/2021 «Про рішення РНБО від 18 червня 2021 року про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Тим самим Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони про безстрокове анулювання ліцензій дев’яти компаній-надрокористувачів, у тому числі Біланівського гірничо-збагачувального комбінату, яке входить до групи Ferrexpo.

Спеціальний дозвіл №3571 на розроблення родовища заліза Кременчуцьке (Галещинське) в Полтавській області було видано Біланівському ГЗК з 2004 по 2036 рік.

Після цього сайт, який у народі називають «Брєд тудей», почав вихвалятися, що таким чином Президент Зеленський заборонив будувати Біланівський ГЗК і це перемога нардепів Юрія Шаповалова, Олексія Мовчана та мера Віталія Малецького, які вели боротьбу проти Біланівського ГЗК.

Як завжди, «Брєд тудей» видав на гора матеріал не з’ясувавши обставини, обманув людей і знову намагається маніпулювати їхньої думкою.

Аби розібратися у питаннях, «Кременчуцька газета» звернулася до керівництва Біланівського ГЗК.

«Біланівський ГЗК, який входить до групи Ferrexpo, повідомляє, що інформація, розповсюджена деякими ЗМІ: політиками та активістами, стосовно анулювання або зупинення ліцензій або інших дозволів на здійснення діяльності БГЗК, - не відповідає дійсності.

Зокрема мова йде про Указ Президента України №266/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», відповідно до якого застосовано санкції стосовно Галещиського залізорудного родовища.

Біланівський ГЗК продовжує роботу в штатному режимі, ліцензія або інші дозволи на розробку Біланівського родовища не анульовувались і не призупинялися»,- повідомив Генеральний директор Біланівського ГЗК Юрій Химич.

Він додав, що комбінат дійсно проводив роботи по розробці Галещинського родовища.

Для цього інститутом «Южгіпроруда» вже було розроблено проєкт будівництва шахти, який отримав позитивний висновок експертизи та відповідне погодження з боку Держпраці. Також вже розроблено проєкт гірничого відводу та проводиться робота щодо отримання самого Акту гірничого відводу.

Доречі, цей проєкт також погоджений Державною службою України з питань праці та направлений для отримання Акту гірничого відводу в Головне управління Держпраці у м. Києві.

Також проводилося геологічне вивчення Галещинського родовища.

«Тепер ці роботи зупинені, відповідно до Указу Президента...

Сам Біланівський ГЗК продовжує роботу в штатному режимі, ліцензія або інші дозволи на розробку Біланівського родовища не анульовувались і не призупинялися.

Тож прошу не звертати уваги на повідомлення «жовтої преси» та заклики псевдо-політиків та псевдо-активістів», - повідомив Юрій Химич.

Зазначимо, Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат (Горішні Плавні, Полтавська область) створений у грудні 2009 року з метою промислової розробки Біланівського і Галещинського родовищ залізистих кварцитів.Біланівський ГЗК входить до складу групи Ferrexpo, як і Полтавський ГЗК і Єристівський ГЗК (Полтавська область).

Нагадаємо, Допомога в «робочих рукавицях», або Як Біланівській ГЗК підтримує медицину Кременчука

Коштом Біланівського ГЗК з групи Ferrexpo виконали внутрішній ремонт приміщень Новогалещинської селищної ради

Ferrexpo запустила сонячну електростанцію

Мер Кременчука Малецький подякував компанії Ferrexpo за допомогу місту

Караван допомоги Ferrexpo: Біланівський ГЗК передав ексклюзивне обладнання на понад 1 млн грн Кременчуцькому перинатальному центру

Горе-активіст Савченко так намагався контролю над Біланівським ГЗК, а муніципальна лабораторія підвела: заміри зробили - підсумків немає

 

Олег Булашев  

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися