
Реалізація продукції в онлайн-магазинах – привабливіший варіант, ніж офлайн-продаж. До таких магазинів не приходять просто подивитися. Сайт відвідують із чіткою метою – купити конкретний товар.
В інтернеті зручніше продавати та купувати. Власник виключає витрати на оренду приміщення під магазин, відвідувачам не треба нікуди їхати – покупки можна робити в будь-який зручний час.
Скільки коштує розробка інтернет-магазину, куди звернутися і на який рівень орієнтуватися? Тут знайдуться відповіді на основні питання, які турбують початківців та досвідчених підприємців, які планують перейти з офлайну в онлайн.
Варіанти створення інтернет-магазину
Вартість може відрізнятися залежно від виконавця та запитів. При формуванні ціни враховуються репутація, набутий раніше досвід, знання, навички.
Виділяють кілька категорій:
- Бюджетні пакети. Економ-варіант підійде для бізнесу. Орієнтовна ціна – 5000 грн. За таку роботу можуть взяти лише веб-студії або фрілансери, що недавно відкрилися.
- Бізнес. Вартість варіюється від 5000 до 35000 грн. За послугами такого рівня можна звернутися до досвідчених фрілансерів та веб-агентств.
- Преміум. Стартова ціна – від 35 000 грн. За такі завдання беруться авторитетні агенції. Серед особливостей – індивідуальний підхід, особлива увага до деталей.
Різниця між перерахованими категоріями існує і вона відчутна. Від вкладених у розробку коштів залежать віддача та кінцевий результат.
Якщо ризикувати не готові та обмежені в часі, потрібен виключно якісний продукт, який не вимагає суттєвих доопрацювань або звернення до іншого виконавця, варто розглянути бізнес та преміум-пакети. Нестандартні, індивідуальні проекти готові обговорити у Shop-Express.
Пакети рівня бізнес та преміум привабливі закріпленням персонального менеджера. Робота виконується за договором.
При невеликому бюджеті та розумінні, як створюються сайти, можна спробувати самостійно розробити онлайн-магазин. Для цього застосовують готові конструктори. Що додають необхідні функції, самостійно обирати дизайн.
Чи варто купувати бізнес-пакети?
Щоб правильно відповісти на це питання, потрібно визначитись із цілями. Послуги такого рівня підійдуть тим, хто бажає протестувати можливості свого бізнесу, тим, хто шукає нові напрямки.
Оскільки сайт розробляють досвідчені фахівці, на виході виходить гідний продукт. Недоопрацювання можливі, але їх усувають.
Переваги:
- якісне оформлення;
- CMS із необхідним функціоналом;
- прийнятний рівень юзабіліті.
Преміум пропозиції краще за бізнес-пакети?
Вартість послуг у преміум сегменті може лякати. Адже окрім розробки сайту ще потрібно витратитися на просування та оплату хостингу, домену.
Вказані ціни виправдані. Роботу виконують професіонали. Це зовсім не ті співробітники, які беруть гроші і не дають жодних гарантій, що магазин працюватиме так, як треба.
Фахівці преміум сегмента живуть своєю справою та повністю в нього вкладаються. Це означає, що клієнт отримує повний супровід від початку до кінця. Виконавець зацікавлений у кінцевому результаті. Відповідально підходить до роботи та попередньо проводить маркетинговий аудит.
Що отримує клієнт? Продуманий функціонал, зручне юзабіліті, просте керування через адміністративну панель.
Вартість сайту залежить від бюджету, поставлених завдань та рівня професіоналізму співробітників. Головне відповісти собі, що у пріоритеті, низька ціна чи якісний продукт із мінімальними доробками або зовсім без них? Шаблонний сайт або за індивідуальним проектом, продуманий до дрібниць?