Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 5 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Розслабтесь: наразі надбавки до зарплати вчителі у Кременчуці не отримають

 

11 января 2018 08:25

Відповідно до обіцянки Міністерства освіти і науки України, у цьому році вчителі мають отримати прибавку до заробітної платні у розмірі 25%, однак відповідних документів наразі департамент освіти ще не отримав.

у середу на нараді керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кременчука, представник департаменту освіти Ірина Держенко заторкнула питання стосовно зарплат для вчителів. Адже неодноразово у інтернеті та соціальних мережах лунала інформація стосовно підвищення місячної плати за працю, однак департамент освіти міста не має можливості підтвердити дану інформацію.

«У грудні місяці у мережі Інтернет хтось щось коментував, про те що буде 20% надбавки і не менше  до заробітної плати і підвищення на один тарифний розряд. Але на сьогоднішній день ще жодного документу, який би зафіксував цей обов’язок від роботодавців ще немає. Будемо чекати документів. В залежності від того, що там буде описано – тоді ми так і будемо діяти. Що стосується надбавки за престижність – поки що ми будемо встановлювати її на місяць», - доповіла під час наради І.Держенко.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки обіцяло збільшити зарплатню вчителям у 2018 році на 25 %.

 

Поліна Семенова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться