Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Рятувальники на воді замість подрібнювача очерету придбають інші, більш мобільні установки

Ми в Telegram

18 березня 2023 11:30

Замість подрібнювача очерету планується до закупівлі щепоріз.

Вчора депутати Кременчуцької міської ради прийняли зміни до програми діяльності та розвитку КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» на 2022-2024 роки.

Змінами передбачено замінити видатки щодо «придбання подрібнювача очерету» вартістю 109,200 тис грн на «подрібнювач стеблин» вартістю 26,100 тис грн та «щепоріз» вартістю 83,100 тис грн. Зміна напрямку видатків пов’язана з необхідністю у закупівлі більш мобільних та універсальних установок, що будуть зручні для використання в наданні якісних послуг з утримання водних об’єктів. Недоліками раніше запланованого до закупівлі подрібнювача очерету потужністю 15 кВт є те, що він не працює з паростю та гілками дерев, яких досить багато на узбережжях пляжних територій, призначений для стаціонарного використання, так як для виконання робіт поза зоною підприємства забезпечити живлення даного обладнання потребує використання потужного генератора.

Замість подрібнювача очерету планується до закупівлі щепоріз, який призначений для подрібнення гілок та парості, що працює від валу відбору потужності трактору, зручний в переміщенні та в роботі, має спрямований викид подрібненої сировини, а також придбання подрібнювача стеблин потужністю 2,6 кВт, що виконуватиме роботи з подрібнення очерету, стеблин і трави та має велику перевагу в мобільності. Тобто, закупівлі даного обладнання притаманне більш універсальне та функціональне призначення при менших енерговитратах.

Тож, після прийнятих депутатами змін, видатки, які було передбачено «Програмою діяльності та розвитку КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» на 2022-2024 роки» даними змінами до Програми не збільшено.

 Нагадаємо,"Кременчук Аква-Сервіс" збирається купити машину для очищення піску на пляжах

Плани 2023: рятувальники на воді не будуть придбавати автівку Toyota, а хочуть мати машину для прибирання пляжів та подрібнювач очерету

 

Олег Булашев 

 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися