Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Санітарку з моргу, що влаштовує нічні концерти, знайшли в Кременчуці

 

8 июля 2019 12:20
Санітарку з моргу, що влаштовує нічні концерти, знайшли в Кременчуці

Коли в житті не вистачає драйву.

Журналісти телепередачі «Говорить Україна» розбирались у складній життєвій ситуації, що нещодавно сталася на Полтавщині. У ній фігурує і Кременчук. 

У програмі мешканка Лубенщини Наталя не розуміє - як таке могло статися з її рідною сестрою.

За розповіддю, красуня і розумниця Ніна ніби злочинниця, яка чи не щодня намагається увірватися в чужу хату. А справа в тому, що Ніна змушена стояти під дверима (або парканом) колишнього чоловіка, щоб хоча б побачити свою маленьку дочку. Так жінка розплачується за розлучення з колись коханою людиною.

Але чому все місто стало на бік чоловіка, який розлучив маленьку дитину з рідною мамою? Чому Ніну не пускають до маленької дочки? Яка вона мати? Чим вона так обурила колишнього чоловіка та все місто? 

Журналісти «Говорить Україна» показали відеодокази і їх вперше побачила рідня дівчини.

Ніна працює санітаркою в морзі і зараз не може бачитися з донькою, адже ту не віддає чоловік.

Сестра Ніни Наталя розповіла, що рідні колишнього чоловіка сестри її навіть побили. Та і досі не покарані. А засудили її, бо був поданий зустрічний позов. Вона вважає, що сестра не заслуговує того, щоб в неї забрали дитину.

Колишні ж колеги говорять, що в останні роки жінка змінилась. Іноді її поведінка викликає здивування.

Після цього під час ефіру продемонстрували заяву вуличного комітету. У ній просять розібратися із жінкою, яка  не дає спокою сусідам. Як приклад, наводять «нічні концерти» Ніни. Припустимо, жінка може о 5-ій ранку вийти на вулицю і гучно співати. Сусіди стверджують, що дитина у цей час була сама вдома і плакала.

Олександр, колишній чоловік Ніни, теж говорить, що Ніна несумлінно доглядала дитину. Він місяцями не знав, де його донька. Так, одного разу знайшов малу доньку Олесю з її мамою в Кременчуці. Дитина була в синцях. Це дружина пояснювала тим, що тоді донька просто впала.

Далі найцікавіше - виявляється, що жінка сама віддала доньку чоловіку за домовленістю, доки вона шукатиме роботу і житло.

Під час передачі демонстрували відеодокази «нічного життя» жінки. І все б нічого, та очевидці стверджують, що у свої гулянки по нічних клубах Ніна брала і дитину.

Прямо під час ефіру Ніна заявила, що їй не вистачає в житті драйву, тож і шукає його таким чином. 

У ході вирішення ситуації Ніні запропонували допомогу психолога.

Жінка на це пристала. Та і тут трапилась прикра пригода. Дорогою до психолога Ніна залізла на клубму і почала зрізати тюльпани - хотіла зробити подарунок. Її затримали комунальники і передали поліції. Там провела добу. Та до психолога все таки потрапила і знову говорила про своє - таким чином шукає в житті драйву.

 

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться