Кременчуцька газета
Неділя, 24 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

«Шановні українці, ми сьогодні прощаємось з путіним» - у Кременчуці під час вистави уявили прощання з кремлівським карликом

19 лютого 2023 13:30

Шанувальники театру знову насолоджувалися грою любимих артистів.

Напередодні у Кременчуці на сцені Міського палацу культури містянам показали виставу «Дорослі забави».

Вже вдруге цього року Народна артистка України Ольга Сумська завітала до нашого міста із даною виставою. Цього разу – це п’єса в жанрі комічної театральної фантазії від драматургів Семена та Анни Ханіних в постановці Іллі Ноябрьова.

З Ольгою Сумською того вечора на кременчуцькій сцені були Володимир  Ямненко, Інна Приходько, Антон Вахліовський та Олексій Зубков.

Саме вони представили ряд іронічних історій, у  яких опинились герої.

Ну уявіть, що студент (Антон Вахліовський) і професор (Володимир  Ямненко) у один і той самий час закохуються. Тут вам цукерково-букетний період і раптом їх дівчата серця говорять, що вагітні і …зникають. Але чоловіки дізнаються про час їх пологів і пологовий будинок, де все відбуватиметься. Тож там чекають своїх панянок із поповненням. Але виявилось, що їх не дві - вона одна на двох. І народила двійню! Але з пологового будинку її забирає зовсім інший чоловяга.

Професору і студенту нічого не залишилось, як відзначити разом подію - радісну чи нерадісну. Ну ви зрозуміли, що «сопромат» хлопець  професору точно здав.

Ще одна історія із цієї вистави про жіночу дружбу і не тільки. Секретарка (Ольга Сумська) дізнається, що її шеф (Володимир  Ямненко), з яким плідно працювала 20 років, виїздить за кордон. Думаєте вона розплакалась? Ні. Він же вже немічний дідуган. А вона панянка гарної вроди і тим більше на прощання від нього отримала коштовну прикрасу. Тут малюється хитромудра схема, щодо легалізації прикраси перед чоловіком-поетом (Олексій Зубков). У ній задіяли і віршописця (ну таким він був у п’єсі), але щось пішло не так,  і коштовність, яку подарували секретарці, опинилась у її  у подруги Світлячка (Інна Приходько). Тут жіноча дружба і скінчилась. Бурхливо, дуже бурхливо!

А знаєте, що відбувається, коли  у чоловіка відкривається дар зцілення, а потім… зникає? Кременчужани це дізнались вчора. Так ось Павлу  (Антон Вахліовський) вдалось зцілити від недуги професійну плакальницю на похоронах - Катрусю. Не дивуйтесь, адже виявляється, що є і така робота. У Кременчуці ця Катруся продемонструвала сценарій похорону, на який чекає не лише Україна, а й весь світ. «Шановні українці, ми сьогодні прощаємось з владіміром владіміровичем путіним», - виголосила вона зі сцени МПК.

Але повернемось до сюжету п’єси «Дорослі забави». Так ось, як дивовижний дар в Павла з’явився, так і зник. І далі він не міг допомогти Ганні Іванівні, у якої  корова  давала гірке молоко, і іншим містянам, які чогось від нього хотіли.

У результаті …його побили. Всі і навіть Катруся, якій він свого часу допоміг.

Ось такі вони дорослі забави.

Варто відзначити, що цього разу спектакль пройшов без антракту. Як раніше О.Сумська розповідала журналістам «Кременчуцької газети», це через те, що артисти побоюються, щоб повітряна тривога не завадила виступу. Та вчора ввечері у Кременчуці все було спокійно. Сирени під час спектаклю не лунали.

Нагадаємо, Народна артистка Ольга Сумська про співаків із України, які продовжують виступати в росії.

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися