Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Щоб мешканці Кохнівки укладали договори з сімейними лікарями, люди Малецького вдаються до відвертих маніпуляцій?

 

14 февраля 2018 16:15

Нібито всі програми (такі як СТОП-інфаркт, Доступна аптека, сертифікати для вагітних тощо) діятимуть для мешканців Кохівки тільки, якщо вони укладуть договори з лікарями кременчуцьких поліклінік.

Чи краще буде кременчужанам–мешканцям Великої Кохнівки від переходу на обслуговування із Центральної районної лікарні до сімейних лікарів у Кременчук ? Це питання поки без вілповіді.

Однак представники влади не припиняють у цьому питанні "тиснути" на жителів та відверто – маніпулювати фактами стосовно даних змін. Про це у своєму дописі у Фейсбук повідомила депутат міськради від даного округу Оксана Піддубна.  

За її словами, учора на зустрічі із мешканцями Кохнівки керівники Автозаводської райдержадміністрації переконували кременчужан підписати договори із сімейними лікарями нового ПМСД №3 за допомогою сумнівних аргументів.

«При цьому розповідали про недоліки ЦРЛ, маніпулюючи фактами, а саме: нібито всі програми (такі як СТОП-інфаркт, Доступна аптека, Сертифікати для вагітних тощо) діятимуть (і для мешканців Кохнівки-ред.), якщо мешканці підпишуть договори з лікарями ПМСД Кременчука. Тобто, міський голова (принаймі так доводили інформацію його підлеглі) не має бажання створювати сприятливі умови в медичній галузі для мешканців мікрорайону В.Кохнівка», - пише Піддубна.

Та тут же зауважує, що у Великій Кохнівці мешкають такі ж кременчужани, як і в інших районах нашого міста. А всі програми розповсюджуються і на них, незалежно від того, з сімейним лікарем якої лікарні чи центром первинної санітарної допомоги (раніше поліклініки, а тепер ПМСД) вони уклали договори - в ЦРЛ, чи то в будь-якій іншій лікарні.

«А якщо міський голова розділяє мешканців Кременчука, то це може означати, що він НЕ на своєму місці і якщо він (МЕР МІСТА) ОГОЛОСИВ ВІЙНУ СВОЇМ РОБОТОДАВЦЯМ (мешканцям), то за наслідки такої війни особисто я не відповідаю, адже ВЕЛИКА КОХНІВКА ВМІЄ ТРИМАТИ УДАР і ще має сили боротися», - додала у дописі депутат.

Нагадаємо, мешканці Кохнівки вимагали обслуговування на території Центральної райлікарні.

20 грудня 2017 року, в холі Центральної райлікарні відбувся «лікбез» для мешканців мікрорайону Велика Кохнівка. Кременчужан ознайомили з новаціями медичної реформи і вирішували долю тих, хто не хотва переходити з Центральної райлікарні до лікарень Кременчука.

27 грудня стало відомо, що поки домовилися: первинну ланку Кременчуцької ЦРЛ фінансуватимуть за рахунок міста та району.

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться