Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 23 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Щоб не звітувати про витрату коштів, Малецький робить зауваження кременчуцьким активістам

 

9 січня 2018 14:05
Щоб не звітувати про витрату коштів, Малецький робить зауваження кременчуцьким активістам

«Треба якісно готувати документи, щоб не було введення людей в оману депутатів, журналістів і так далі».

Сьогодні під час брифінгу мер міста Віталій Малецький пояснив журналістам, чому у міської влади Кременчука систематично виникають  непорозуміння та судові справи з активістами.

«Нам на сесії кладуть такі документи, у яких написано про численні порушення. Але, нажаль, ті юристи - вони не розбираються в питаннях, про які говорять. І люди, читаючи все це, кажуть «А, тут порушення, тут - те не правильно, тут - те». Треба якісно готувати документи, щоб не було введення в оману депутатів, журналістів і так далі», - пояснив мер.

Журналісти перпитали – яку «оману» має на увазі Малецький.

«Ну наприклад, рішення по землі. Активісти кременчуцького антикорупційного пишуть: там, там, там порушено. Якщо юристи розберуться – то вони скажуть, що там нічого не порушено. Якщо говорити про ту ситуацію, яку підняла Лариса Гориславець, то вони вбачають у тому, що якщо кожному підприємству виділені певні кошти – якусь тендерну змову», - відповів мер, маючи на увазі про запитувані активістами копії договорів та актів виконаних робіт, що були укладені комунальними парками з одним і тим же ФОПом, а загальна вартість яких сягнула 800 тисяч гривень.

За поясненням мера, ніде немає ніякої тендерної змови, а все – абсолютно робочі процеси.

«Там мова йде про підприємство ЧП «Михайлик». Якщо людина нормально організовує все в місті – то до нього можуть так само, як і до Плескуна всі звертатися», - висловився Малецький.

Журналісти зауважили, що у місті актично не проводяться конкурси, не виписані умови для участі в них більшої кількості підприємців.

«Немає нормальних надавачів послуг!» - відповів на це мер.

Пояснювати, чому конкурси на величезні суми фінансування тих чи інших робіт у Кременчуці виграють одні і ті самі компанії, мер не став – перейшов до «мінусів» деяких виконавців.

«Ось у нас по тендерах ми отримали кілька проблемних об’єктів на Молодіжному. Все наче нормально, людина перемогла в тендері. І ось стоїть розрита теплотраса, і ми голову  ламаємо, як нам з «Теплоенерго» цю проблему вирішити. Це звичайний бізнес-процес, де кращі залишаються, гірші йдуть», - сказав наостанок мер.

Нагадаємо, сьогодні мер Кременчука порівняв юридичні послуги із фаст-фудом. Він каже, що не знав про причетність депутата Плескуна до юрфірми, яка надає послуги всім школам. 

Раніше, ті, хто контролюють витрати з міського бюджету, меру Малецькому не подобаються. 

Ціни захмарні: туалет у парку Миру затягнув на 50 тис. грн за метр квадратний. 

Кременчуцькі активісти запитували копії договорів та актів виконаних робіт, що були укладені комунальними парками напередодні Дня міста, однак керівництво парків не надало договори та акти у визначений законом строк.

Незважаючі на це, суддя Автозаводського райсуду Олейнікова звільнила від відповідальності директора парку Миру Добрунова.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися