Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 25 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Щоб вандали не псували і пам’ятники Героям АТО: у Полтаві створять міську систему відеоспостереження

6 сентября 2017 17:10

Полтавчанам – платникам податків це обійдеться у понад 27 млн гривень.

На відміну від Кременчука, де нічні вандали користуються відсутністю камер відеоспостереження, обласний центр нині переймається капітальним будівництвом системи «Безпечне місто», яка охоплюватиме аж 317 (!) вуличних відеокамер.

З 15 серпня УЖКГ виконкому Полтавської міськради через тендер проводить закупівлю робіт з капітального будівництва системи «Безпечне місто», що представлятиме собою систему охоронного відеоспостереження. 

Очікувана вартість робіт складає 24 622 504,80 гривень.

Про це повідомляється на веб-порталі публічних закупівель «Прозорро».

Відповідно до технічного завдання, переможець тендеру до кінця 2018 року в 317-ти публічних місцях Полтави (перехрестя міських шляхів, зупинки громадського транспорту, площі, ринки, торгівельні центри і тд. – ред.) має встановити камери вуличного відеоспостереження та облаштувати серверну кімнату з обладнанням, що отримуватиме та зберігатиме відеосигнал з камер.

140 камер із вказаного загального числа (317 штук – Ред.) мають забезпечувати функцію розпізнавання облич, а ще 62 відеокамери – розпізнавання державних номерних знаків.

Решта камер будуть призначені для огляду територій.

Паралельно із вказаною закупівлею відбувається тендер на закупівлю робіт, пов’язаних  з  підключенням  каналів передачі даних для підключення камер відеоспостереження за 3 млн. гривень.

Якщо казати простіше, то мова тут йде про будівництво мережі передачі сигналу  з відеокамер на центральний пункт (серверна кімната – Ред.).

«Капітальне будівництво системи «Безпечне місто», м. Полтава є система охоронного відеоспостереження (ОВС) у м. Полтава.

Міська система відеоспостереження – це сукупність ІР-периферійного та базового відео і комп’ютерного обладнання, кабельних мереж, мережевого та комунікаційного обладнання, обладнання гарантованого та безперебійного електроживлення і спеціального програмного забезпечення, що дозволяє автоматизувати процес ведення відеоспостереження в цілодобовому режимі за окремими ділянками території міста для забезпечення візуального та автоматизованого контролю за громадським порядком, підвищення рівня благоустрою міста, додержання безпеки дорожнього руху, профілактики злочинності та боротьби з нею, охорони пам’яток культури, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян міста та дозволяє зберігати та обробляти отриману інформацію», - такий опис системи вуличного відео спостереження надано в тендерній документації.

У світлі останніх подій навколо кременчуцьких монументів, які увічнюють пам'ять про загиблих учасників Революції Гідності та АТО, розгортання «Безпечного міста» на теренах Кременчука (бодай частково) є більш ніж виправданим.

Для порівняння нагадаємо про дію в нашому місті проекту «Безпечний Кременчук», про яку ще восени 2015 року повідомили місцеві правоохоронці та приватна компанія Kremen.TV.

Тоді мова йшла про організацію роботи лише 15 камер вуличного спостереження.

Згодом, на початку 2016 року керівництво Нацполіції Полтавщини повідомило про плани встановлення по всій області одразу 700 камер відеоспостереження.

Так чи інакше, представникам мерії Кременчука вже давно пора подумати про створення централізованої мережі відеоспостереження на теренах нашого міста, де кількість відеокамер має йти на сотні.

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться