Кременчугская газета
Вторник, 23 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Шкільні ходоки» обходитимуться бюджету Кременчука майже у 275 тисяч гривень

22 ноября 2017 10:45
«Шкільні ходоки» обходитимуться бюджету Кременчука майже у 275 тисяч гривень

Міськраді пропонують додати штатних одиниць міському департаменту освіти та фінансів на їх утримання.

Вчителів більше не відправлятимуть по квартирах і будинках переписувати дітей. Натомість в штаті департаменту  освіти Кременчука вводять штатних працівників, на яких покладуть обов’язки ведення реєстру.

Відповідний проект рішення пропонують затвердити депутатам Кременчуцької міської ради на найближчій сесії Кременчуцької міської ради.

Згідно з проектом документа, який оприлюднений на веб-порталі Кременчуцької міської ради, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», якою передбачено ведення обліку дітей шкільного віку від 6 до 18 років. h

«Зазначена постанова передбачає створення при уповноваженому органі міської ради структурного підрозділу, який відповідає за постійне оновлення, поповнення реєстру даних про дітей шкільного віку від 6 до 18 років, внесення змін до нього  та підготовку звітної інформації, яка надається Міністерству освіти і науки України», - йдеться в пояснювальній записці (повний текст читайте нижче).

Раніше дітей шкільного віку переписували вчителі, яких щороку зобов’язували це робити. Також внесенню до реєстру підлягають і відомості про учнів ПТУ.

«Відповідно кількість дітей шкільного віку від 6 до 18 років, які будуть підлягати обліку та внесенню до реєстру, в порівнянні з 2017 роком, збільшиться майже на 50 % і складе 27500 дітей (орієнтовно)», - пояснення, викладені в проекті рішення.

Тож проект рішення передбачає збільшення з 1 січня 2018 року загальної чисельності в міському департаменті освіти на дві штатні одиниці.

Збільшується фінансування департаменту освіти на їх утримання.

А саме оплата праці з нарахуваннями 2 штатних одиниць головних спеціалістів  - 252тисячі 386 грн.; придбання двох комп’ютерів на суму 22 тис грн.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що у Кременчуцькій мерії знову роздмухують штати

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться