Кременчугская газета
Пятница, 21 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Сильна родина Аврамчук: професії – різні, підприємство – одне

 

4 июля 2018 14:45

На «Кременчукм’ясо» працює родина Аврамчуків: мати, донька, син та його дружина. Крім того, що вони всі разом в цілому віддали підприємству майже 70 років праці, цікавим фактом є те, як різносторонньо об’єднує цю родину підприємство, адже у кожного з них абсолютно різні професії.

 

Ветеран праці Аврамчук Світлана Василівна – перша з родини трудової династії. Працює на м’ясокомбінаті з 1977 року – 41 рік відданості підприємству! Попри тяжку фізичну працю, її життєва енергія, оптимізм та працьовитість викликає захоплення у колег. Останні 14 років Світлана працює вже на пенсії, бо мала право вийти на заслужений відпочинок за пільгами. Про свою багаторічну працю на підприємстві Світлана говорить:

- Загалом на харчових підприємствах легких робіт немає, а в моїй тим паче, бо абсолютно всі процеси – ручна праця. Звісно, фізично втомлююсь, але потрібно на все мати позитивний погляд, а я притримуюсь правила - якщо працюєш, то працюй на совість, «з вогником» в очах і душі. Бо щоб життя було до тебе добрим, не треба на нього зайвий раз скаржитися, потрібно бути оптимістом. Я приходжу з роботи додому в настрої, а добрий настрій -  гарантія здорової атмосфери як вдома, так і в колективі. Люди, з якими я багато років працюю, є моєю опорою. А за ці роки я впевнилася, що у нас така на м’ясокомбінаті така особлива позитивна атмосфера, до якої тягнуться хороші люди, інші ж довго не затримуються. Колектив для мене – це головне, бо якою б складною фізично не була праця, а підтримка людей надає мені сил. Саме через людей, праця яких зробила це підприємство стабільним, я хотіла б, щоб і діти мої працювали саме тут.

Про Світлану Василівну надзвичайно добре озивається керівництво, колеги. Майстер кишкової дільниці Дрига Сергій Олегович та комірник кишкової дільниці Пархоменко Лариса Анатоліївна розповідають: «Трудовий шлях Світлани Василівни на м’ясокомбінаті розпочався у жировому відділенні ЦППХ з підсобного робітника 2 розряду. Молода, енергійна жінка швидко освоїла всі професії в жировому відділенні та показала себе з найкращої сторони і за два роки здобула 3 розряд. К кишковому цеху працює з 1980 року, уявіть, яким вона стала професіоналом за 38 років! Спочатку була учнем по обробці кругів, а вже через кілька місяців їй був присвоєний 3 розряд виготовлювача натуральної кишкової оболонки. Зараз Світлана працює по найвищому, 5 розряду, свої знання, величезний досвід уже протягом багатьох років вона з успіхом передає наступним поколінням. У всі роки Світлана бере активну участь в громадському житті підприємства. За високий професіоналізм та багаторічну працю неодноразово була відзначена високими нагородами, має звання «Ветеран праці». Взагалі, знаючи Світлану хочеться сказати – у нас є на кого рівнятись!»

Як зазначала Світлана Василівна, саме завдяки здоровій робочій атмосфері вона хотіла, щоб на підприємстві працювала і її донька. У 2001 році на м’ясокомбінат прийшла працювати Сахно Вікторія Віталіївна. Вікторія 17 років працює на посадах, де головним фактором є робота з людьми і матеріальна відповідальність. Спочатку працювала вагарем в холодильному цеху, пізніше – обліковцем, а з 2005 року – майстер субпродуктової групи.

 

- «Я прийшла в період, коли «Кременчукм’ясо» тільки нещодавно розпочало свою діяльність. Тож вважаю, що за ці 17 років моєї праці я вчилася і зростала разом з підприємством. Мені пощастило з керівництвом, наставниками. Про це завжди краще слів говорять цифри – якщо людина довго працює на підприємстві, значить, їй комфортно, у неї все виходить і вона знає, що її цінують. А у нас цілий родинний підряд! Особисто мені подобається, що у моїй щоденній роботі немає одноманітності. Вважаю мою працю творчою, адже це постійний рух, прийняття тих чи інших рішень, аналіз результату тощо».

Добру трудову естафету з 2007 року підхопив і брат Вікторії Аврамчук Олександр Віталійович. Молодий юнак прийшов працювати на підприємство у транспортний цех мийником рухомого транспорту. Це був добрий початок трудового шляху, адже згодом Олександр закінчив Кременчуцький національний університет і успішно завершив навчання в Одеській національній академії харчових технологій за спеціальністю машиніст холодильних машин і установок. Тож у 2011 році перевівся працювати в компресорний цех машиністом холодильних установок. Про свою роботу говорить з задоволенням людини, яка добре знає свою справу: «Постійно відчуваю велику відповідальність, адже однією з головних умов роботи м’ясокомбінату є безпечне та безперебійне функціонування холодильного устаткування. Звичайно, успіх в нашій справі – колективний, великою мірою залежить від узгодженості наших дій, тож надзвичайно важливо, що ми постійно підтримуємо однин одного, і робимо справу на совість».

Трудова династія продовжується - Олександр одружився і вже на підприємство прийшла працювати його дружина Аврамчук Анна Олександрівна. Понад рік Анна доброю працею продовжувала трудові традиції, зараз у декретній відпустці.

Бажаємо родині Аврамчуків щасливого життя, впевненості у майбутньому і гарних трудових здобутків!

Нагадаємо, напередодні 20-річчя «Кременчукм'ясо» ми розпочинаємо публікації, присвячені людям, для яких робота на м'ясокомбінаті стала традицією, об'єднав покоління, внесла вагомий вклад в розвиток підприємства. Слідкуйте за публікаціями на нашому сайті.

Секрет успіху «Кременчукм'ясо» - в людях!

 

Олена Самойлова

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться