Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Ситуація навколо гімназії №29: депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко вказує на нові подробиці

29 травня 2024 16:20

Попереду судове засідання у Другому апеляційному адміністративному суді.

Депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко вказує на нові подробиці щодо ситуації навколо гімназії №29.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко.

"Напрочуд дивна ситуація складається навколо гімназії №29, процес боротьби за яку, відкрив нові цікаві подробиці! Кілька днів тому, голова батьківського комітету Наталія Голік, отримала відповідь на нашу скаргу, від ГУ ДСНС в Полтавській області. Справа у тому, що ще 14 липня 2023 р. пожежники за результатами позапланової перевірки, винесли припис, про негайне усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. У гімназії і до сьогодні відсутня пожежна сигналізації. Датою граничного терміну усунення недоліків було визначено 14 жовтня 2023 р. Звичайно, що влада нашого професійного туриста Малецького, з того часу, палець об палець не вдарила, щоб забезпечити повноцінний навчальний процес. Разом з тим, особливу цікавість тут викликає інше.  Позапланова перевірка, як вбачається з відповіді, була здійснена за особистим зверненням суб‘єкта господарювання, себто адміністрації школи. В.о. директора навіть притягнули до адміністративної відповідальності. Таким чином, підлеглі Малецького, заздалегідь розуміючи, що навчальний процес в гімназії приречений, свідомо зафіксували порушення законодавства, щоб отримати штучний залізобетонний запобіжник, у вигляді припису, який звичайно ніхто виконувати не збирається, ні сьогодні, ні через  три місяці ні після закінчення війни. Це цинізм найвищого ступеня!", - пише депутат.

Дивує Б. Лазоренка і позиція ДСНС.

"Зараз вони пишуть, що керуючись постановою Кабміну №303 від 13.03.2022 р. (про припинення проведення усіх планових і позапланових перевірок в умовах дії воєнного стану), у них, буцімто, зв‘язані руки, а відтак здійснення контролю про виконання пункту припису №18 - неможливе! Ой …Та ні, дорогенькі мої, так не буде, і ми готуємо чергову скаргу, але вже т в о Голови ДСНС України! Ви повинні керуватися Законом і Кодексом цивільного захисту. А Закон №3063, у відповідності до якого ви, чомусь, таки провели першу позапланову перевірку (за зверненням суб‘єкта господарювання) говорить наступне!", - зазначає Б.Лазоренко.

Перераховує підстави проведення повторних позапланових  (у цьому випадку): необхідність перевірки виконання розпоряджень ДСНС щодо усунення порушень, виданих за результатами проведення попередньої перевірки об'єкта нагляду, звернення фізичної особи про порушення суб'єктами господарювання правил пожежної безпеки, що заподіяло або може заподіяти шкоду її правам, законним інтересам, життю чи здоров'ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави. Так, законодавче нововведення передбачає можливість проведення позапланової перевірки навіть на підставі заяви про теоретичну можливість заподіяння фізичній або юридичній особі шкоди у наслідок порушенням підприємством правил пожежної безпеки.

"Чи є необхідність повторної перевірки за результатами винесеного припису? БЕЗУМОВНО! Чи було звернення фізичної особи? БУЛО! Знаєте, все це трішки нагадує свідому змову, особливо, якщо прочитати останній абзац відповіді, про те, що і батьки і діти усім звдоволенні, школа собі зачинена, загрози немає! Бачте, коли треба перевірку провели, коли ж не треба, послалися на заборону! Готуємо скаргу на керівництво служби! Судове засідання у Другому апеляційному адміністративному суді призначене на 11 червня", - слова депутата.

Нагадаємо, Кременчужани подали апеляцію, щоб відстояти права учнів гімназії №29 навчатися в рідному закладі 

Читайте: Суд першої інстанції відмовив у позові кременчужан за право їхніх дітей навчатися в гімназії №29

Нагадаємо, Боротьба за кременчуцьку гімназію №29: суд залучає третіх осіб.

Відповідач Малецький: батьки учнів гімназії №29 не змирилися і захищатимуть право своїх дітей на освіту у суді.

Кременчуцький депутат планує звернутись до суду, щоб відстояти права учнів гімназії №29 навчатися в рідному закладі.

Цинізм, якому немає меж: як депутату Богдану Лазоренку головний юрист мерії Мирошніченко пропонував порішати у справі гімназії №29.

Емоційна відповідь батьків учнів гімназії №29 самовпевненому юристу Малецького: «Навчатися в чужій школі для наших дітей - це так само, як жити у не своїй квартирі».

 

Марина Соловей

Фото ілюстративне

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися