Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 29 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Скандал на рибному підприємстві у Кременчуцькому районі: меру Градизька уже передають «привіт», хочуть «докопатися»

Ми в Telegram

29 липня 2022 15:00

Продовження резонансної історії.

Голова Градизької громади Мирослав Носа побажав, аби всі силові структури розуміли, в якій державі вони працюють, на кого вони працюють і щоб розуміли те, що  зараз дуже важливо забезпечити умови всім підприємцям працювати у цей складний час. Відповідне звернення прозвучало у у випуску програми «Наш час» ТРК «Візит» за 28 липня 2022 року.

Нагадаємо,  17 липня на території СГКП «Прибій» у Градизьку невідомі, які  перелізли через паркан,  перешкоджали господарській діяльності підприємства.

Згадує  Мирослав Носа й про випадок рукоприкладства зі сторони працівників поліції. Однак, на цьому історія ще не завершилася.

 

«Ми спілкувалися з головую Полтавської обласної військової адміністрації паном Луніним, він нас підтримав, сказав, що ніхто з чиновників області державних структур не мав права у вихідний день на територію, не пред’являти будь якого документу, на якій підставі вони це робили. І тим паче порушувати громадський порядок ображати підприємців, когось із них навіть бити у присутності того самого працівника поліції. Тобто, позицію нашу він підтримав і сказав: так, підприємці повинні працювати і бізнес в тому числі. Тому що все в області, що зараз є, вся сила тилу зараз в податках і підприємцях.

 А ситуація не завершилася, а деяких підприємців починають викликати в область і говорити, щоб вони не брали участь в оцій медійній справі», - розповідає М.Носа

 

Говорить він і про залякування.

«Мені передавали «привіт» із слідчого управління, говорили, що хочуть до мене докопатися. Але чесно я відкриту позицію тримаю, що мені нема кого боятися. Я можу боятися тільки своїх виборців, які мене обирають і дають мені можливість представляти інтереси громади. Ситуація і не закінчиться, ми направили зверненян в Офіс Президента, народним депутатам, які представляють наш округ, для того, щоб просити захисту центрального керівництва держави. Люди готові влаштувати набагато «тепліший» прийом, ніж це було», - зазначає селищний голова.

За його словами, посилена охорона підприємств перебуває на зв’язку з підприємцями.

«безчинства у нашій громаді не пройдуть... У наших людей настільки велика сила боротьби... Боротьба триває. А поліція Полтавщини нехай задумається, на кого вона працює... люди важливіші і людей більше, ніж силовиків в області», - говорить сам колишній правоохоронець М.Носа.

Нагадаємо,Голова Градизької селищної ради Носа каже, що Держава - це коли всі об'єднані, коли всі одним великим фронтом наближають Перемогу

Мер Градизька Носа вважає, що начальник поліції Полтавщини Рогачов впливає на промрибаків з метою налагодження власних корисних інтересів

Нагадаємо, резонанс у Градизьку: проникнення посадовців на приватну територію і рукоприкладство, і, схоже, намагання прибрати до рук рибний бізнес

 

 

Антоніна Озерна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися