Кременчуцька газета
Субота, 30 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Скандал у кременчуцькому ліцеї: антивакцинаторка, яку відсторонили від роботи, судиться із керівництвом

31 травня 2023 13:45

Подробиці із зали судових засідань.

Вчора, 30 травня, у Автозаводському районному суді м.Кременчука продовжився розгляд  цивільної справи за позовом головного бухгалтера та вчителя трудового навчання З. до Кременчуцького ліцею № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради про визнання протиправним та скасування наказу про відсторонення від роботи, стягнення оплати за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди.

Представник відповідача, директорка ліцею №10 Н.Мамон зазначила, що школа - це місце перебування дітей. Висловилася, що не згодна з позовом позивача. Тож вона намагалася  пояснити, чому в листопаді 2021 року змушена була відсторонити працівниць бухгалтерії ( таких було двоє серед працівників педагогічного і трудового колективу) закладу від роботи.

За словами Н. Мамон, не вакцинуватися від COVID -19 - це усвідомлена позиція заявниці, а про наслідки (відсторення) її неодноразово попереджували.

«Освітній процес керувався батьківською спільнотою, відповідними органами...»,- говорить Н.Мамон.

Тож, зазначає, що змушена була відстронити позивачку та її колегу від роботи, а лише із початком повномасштабної війни дане рішення було скасоване і обидві жінки наразі працюють у закладі.

Зазначимо,  Верховний суд визнав незаконним відсторонення від роботи у Кременчуцькому ліцеї № 10 працівниці, яка не зробила вакцину від COVID-19

 

Н.Мамон розповіла, що на час відсторонення основних штатних працівників  - працював новий склад бухгалтерії, які й готували звітності. Працівниками ліцей забезпечили через центр зайнятості.

«Як вони були допущені до роботи школи?» - поцікавився суддя.

 

Позивачка 3. із березня 2022 року виконує свої трудові обов'язки у школі. Вона поцікавилася у директорки, хто виконував її обов'язки у період з 16 листопада по 1 грудня 2021 року, адже вона й сама ходила на роботу. На що директорка повідомила суду, що працівники з'являлися у закладі, аби забрати свої особисті речі.

«А хто оформлював звітності?» - поцікавився суддя. Адже позивачка заявляла, що продовжувала працювати у закладі.

Позивачка зазначила, що керівник закладу зверталася з проханням виконувати свої обов'язки, поки не знайдуться нові працівники. Директорка з цим не погодилася. А пані З. кілька разів повторювала, що суд затягує справу і не варто більше нікого допитувати.

Тут на місці суддя ухвалив - не викликати та не допитувати свідка Б. - другого бухгалтера навчального закладу, яку свого часу теж відсторонили від виконання трудових обов'язків.

Далі, як свідка викликали директорку ліцею №10 Н.Мамон.

Вона розповіла, що наразі обидві працівниці бухгалтерії, які були відсторонені від роботи через нездійснення щеплень від коронавірусу, працюють у навчальному закладі і виконують свої функціональні обов'язки.

Суддя нагадав, що є рішення Верховного Суду про скасування відсторонення Б. І наголос там був на можливості виконання трудових обов'язків на дистанційній основі.

Представник відповідача, юрист Ц. висловила клопотання, в якому  просила оголосити у судовому засіданні перерву, аби підготувати необхідні докази - документи, як то накази про призначення нових працівників бухгалтерії на час відсутності основних працівників та ін., аби надати суду.

Суддя дане клопотання підтримав. Сторона відповідача має підготувати усі необхідні документи до 2 червня 2023 року та надати їх до суду та позивачеві.

Наступне судове засідання призначено на 13 червня о 14.00.

Нагадаємо, Верховний суд визнав незаконним відсторонення від роботи у Кременчуцькому ліцеї № 10 працівниці, яка не зробила вакцину від COVID-19

Кременчуцькі суди почали отримувати позови від антивакцинаторів

Справа кременчуцького педагога - антівакцинатора розглядається вже у Полтаві: в Кременчуці жінка суд частково виграла

 

Антоніна Озерна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися