Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 18 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Скандал з харчуванням дітей у лікарнях Кременчука вийшов на рівень країни

 

11 октября 2018 14:20

Депутат Сідерка просить АМКУ перевірити законність проведення тендеру на харчування пацієнтів у лікарнях і розірвати договір з литовцями.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Тетяна Сідерка виступила з депутатським запитом. Вона заявила, що 4 жовтня 2018 року разом с засобами масової інформації було проведено огляд процесу харчування в дитячий міській лікарні Кременчука.

«Те, що ми побачили вразило навіть самих емоційно стійких осіб. Починаючи від порушень санітарно–гігієнічних вимог організації, закінчуючи оглядом того, чим саме годують наших хворих дітей. Кип’ячена вода з додаванням якихось сумішей, яких навіть візуально знайти в каструлі неможливо. Я взагалі мовчу про збалансоване, здорове харчування – яке покладено в основу здоров’я любої людини в цілому, не говорячи про хворих дітей.

Лише людина - або яка немає власних дітей, або абсолютно байдужа до всього людського в світі може спокійно на це все дивитись.

Вибачте, я не можу!!!

Я не буду вдаватись в подробиці та юридичні аспекти того всього дійства, що шановні депутати ми з вами усі разом натворили з організацією харчування в закладах охорони здоров’я, наполягаю  на наступному:

Зважаючи з того, що на сьогодні ми маємо прошу Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України перевірити законність та порядок проведення тендеру та відповідність тендерних документів, які укладались під час проведення всіх необхідних процедур. Поясню, в процесі проведення нашої чергової депутатської комісії керівник литовської фірми зазначив, що виходили на тендер вони з одним пакетом документів, а потім не відомо хто і на підставі яких документів було  змінено умови тендерних документів, а саме меню, на підставі якого повинні годувати наших хворих.

Також незважаючи ні на які визначення, прошу провести юридичні дії щодо розірвання договору, укладеного між управлінням охорони здоров’я міста Кременчука та литовською компанією "Пантен.yа", - заявила Т.Сідерка.

Депутати її запит підтримали.

Нагадаємо, поганий приклад «протиснутої» Малецьким програми: в дитячій лікарні дітей годують, як у в'язниці.

Шикарний подарунок: 1 грн і повністю новий харчоблок у Дитячій лікарні ваш!

Меню «для галочки»: у Кременчуці запідозрили у неправді фірму-постачальника харчування у лікарнях.

Кременчуцького «ревізора» не пустили з перевіркою до харчоблоку дитячої лікарні.

У Кременчуці створять комісію, з якою шукатимуть розуміння між замовником та фірмою, що постачає продукти у лікарні.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться