Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 20 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Скандальна справа директорки школи проти матері однієї з учнів цієї ж школи знову почала розглядатися у суді

 
 

 

27 мая 2019 13:45

Подальші слухання призначили на 24 червня.

Цивільна справа за позовною заявою Тамари Бондаренко (тепер вже колишньої директорки школи в Садках) до Ліани Єгорової (матері учениці школи в Садках) про захист честі, гідності та ділової репутації і відшкодування моральної шкоди сьогодні почала розглядатися у Крюківському райсуді Кременчука.

Суддя Олександр Маханьков заслухав сторони.

Першим виспупив адвокат Остахов, який представляє інтереси Тамари Бондаренко.

Він розповів суть позову. Його підзахисній не сподобалися вислови на свою адресу з боку Л.Єгоровой та звернення батьків (у тому числі Л.Єгоровой) до голови Кременчуцької райдержадміністрації та Міносвіти.

Зокрема, мова йшлася про плинність кадрів у школі, процвітання кумовства, тероризування директоркою вчителів, перевищення директоркою повноважень, прийняття директоркою одноосібних рішень щодо фінансів, фальсифікації у школі документів.

Позивачка через це просить суд визнати оприлюднену інформацію недостовірною, спростувати її і стягнути з пані Єгоровой моральну шкоду.

Сама відповідач та її адвокат Анатолій Кононенко вважають звернення -  то є конституційне право позивачки та батьків школи, вважають, що більшість з описаного – це оціночні судження.

«Таким чином ми привертали увагу до проблем нашої школи. Якщо наші претензії до директора були необґрунтовані, то чому вона сама не призначала перевірку щодо них? А кожна моя стаття – це було інформування про події»,- заявила Л.Єгорова.

«Позивач є публічною особою. Тут багато оціночних суджень. Якщо їй критика не сподобається, то це її справа. Можливо, десь є некоректні висловлювання, але це позиція батьків. Звернення до Міносвіти та в райдержадміністрацію підписали не лише Єгорова, а й інші батьки.  Звернення, це засіб демократичного суспільства…. Як може одна особа спростувати колективне звернення?

Що ж спростовувати? Кумовство – це оціночне судження, бо у школі працювали родичі директорки. Слова «травила каналізацією», це критика як посадової особи, що в школі воняло фекаліями….

До речі, позовні вимогри не відповідають вимогам закону. Збір сплачено не в повному обсязі»,- заявив А.Кононенко.

Суддя О.Маханьков заявив, що кожна вимога має бути сплачена позивачем і призначив подальші слухання на 24 червня на 9.30. У той день суд має допитувати свідків.

Нагадаємо, скандальна справа директорки школи у Садках проти матері однієї з учнів цієї ж школи потрапила до судді Маханькова

Зазначимо, у суді також є ще одна справа від громадської організації «Комітет захисту конституційних прав громадян «Вибір» на чолі з Людмилою Шаповаловою та її заступником Корягіною проти батьків учнів школи в Садках Єгорових.

 

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися