Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дуля з-під столу та перфекціонізм, як прояв психічного відхилення: судове засідання скандальної справи «Шаповалової та Карягіної проти Єгорових» продовжилося

 

5 августа 2019 14:05

Позивачі вважають, що все розміщене на сторінці відповідачки у Фейсбуці - це недостовіна інформація, яка є наклепом, що принижує  честь, гідність і  ділову репутацію організації та її представників.

Сьогодні, 5 серпня, в Крюківському районному суді під головуванням судді Василя Хіневича продовжився розгляд скандальної справи за цивільним позовом Людмили Шаповалової до Ліани та Вадима Єгорових про захист честі, гідності та ділової репутації представників Громадської організації «Комітет по захисту конституційних прав громадян «Вибір».

Зазначимо, до Крюківського райсуду дану справу вже розглядали у Автозаводському та Кременчуцькому районних судах.

Представники комітету вважають, що Єгорови безпідставно образили їх та впливали на членів комісії, яка розглядала скандал в школі в селі Садки.

На засідання позивач Людмила Шаповалова з'явилася із запізненням, адже, як пояснила її представник Любов Карягіна, переплутала дати.

Сьогодні ж до суду надійшло кілька заяв, де просили залучити третіх осіб із самостійними вимогами. А саме - Шаповалову та Карягіну.

«Кілька засідань витратили на вияснення того, хто є позивачем. Коли нарешті визначилися, що це юридична особа, тепер хочуть позиватися як фізичні?» - наголосила відповідач Л.Єгорова.

«Протестую проти затягування справи», - висловився відповідач Вадим Єгоров.

Тож суд відмовив у залученні до справи третіх осіб.

А от Єгоровим дозволили вести відеозйомку засідання, чим були невдоволені пані Шаповалова та Карягіна. І остання, з-під столу скрутила дулю в бік відповідачів, тим самим викликала пожвавлення у залі суду.

Також цього дня із комітету по захисту конституційних прав громадян «Вибір» до суду надійшла заява, в якій йдеться, що на своїй сторінці у Фейсбуці Ліана Єгорова написала, що вона «перфекціоністка».

«Ми з хворими людьми не судимось», - зазначили в заяві, посилаючись на те, що перфекціонізм – це прояв психічної хвороби.

«Хочемо щоб пройшла комісія і дали висновок щодо психічного стану Єгорової», - наголосила Л.Карягіна.

Відповідачка зазначила, що у своєму пості, використовуючи слово «перфекціоністка» мала на увазі, що «якщо можна щось покращити,то треба покращувати».

Її чоловік наголосив, що позивачки займаються тим, що затягують справи.

«Суд не розуміє суть заяви і не розглядає її»,- сказав В.Хіневич і перейшов до розгляду наступної.

Представник відповідачів адвокат Анатолій Кононенко подав заяву про приєднання до справи письмових доказів. Адвокат зазначив, що має документи, що підтверджують незаконність збору персональної інформації стосовно відповідачів, тиск на подружжя Єгорових. Також є підтвердження, що відповідачам погрожували відібрати дітей.

Однак на вимоги громадської організації у відповіді Кременчуцької райдержадміністрації йдеться, що підстави для відбирання дітей відсутні.

«Просимо не звертатися до Кременчуцької райдержадміністрації з неправдивою інформацією. Питання виховання дітей належить до прерогативи батьків, а громадська організація не має до цього ніякого відношення», - йдеться у повідомленні.

Повернувшись із нарадчої кімнати, суддя Хіневич оголосив,що у залученні третіх осіб із самостійними вимогами вирішили відмовити.

Однак почати розгляд справи по суті все ж відразу не змогли.

Із заявою представника відповідачів А.Кононенка про доручення документів до матеріалів справи, яку суд оголосив, позивачі не ознайомилися. Мовляв, поштою документів не отримували, а у залі суду прочитати папери не мали змогу. Вони просили перенести судове засідання.

Представник відповідачів та самі Єгорови наполягали на продовженні судового засідання.

Суд вирішив продовжити розгляд справи по суті. А от позивачів зобов'язали ознайомитися із заявою, наданою представником відповідачів, і на наступне засідання висловити думку по заяві.

Тож далі вступне слово взяла представник позивача Любов Карягіна.

Вона розповіла, що до Комітету звернулася директорка Садківської школи Тамара Бондаренко, яка не могла самостійно розібратися у конфлікті із батьками Єгоровими.

Корягіна зазначила, що разом із начальником районного відділу освіти та представниками правоохоронних служб зібралися, щоб обговорити шкільну ситуацію. За її словами, Єгорова тоді не з'явилася, а на своїй сторінці у Фейсбуці опублікувала провокативну публікацію. Тим самим жінка принизила честь та достоїнства представників Комітету.

«Ми зрозуміли, у Єгорової нема бажання щось змінювати, а вона ставить завищені вимоги до інших. Директор (Т.Бондаренко, - авт.), як людина має право на повагу, честь і гідність… Чи були недоліки в роботі директора, чи не було, ми не знаємо, не звертали на це  увагу», - розповіла Корягіна.

З її слів, в період скандалу першачки перестали відвідувати школу.

«Діти стали зброєю у руках батьків проти директора школи», - наголосила Карягіна.

Повторюючи образливі слова, які нібито писала про них Єгорова у своєму профілі в соцмережі, пані Корягіна назвала подружжя Єгорових «підстаркуватими батьками двох малолітніх дітей».

Л.Шаповалова, підтримуючи виступ свого представника, наголосила, що «Єгорови - руйнівники хорошого на погане».

Даалі, представник відповідачів звернувся до пані Корягіної з питанням про пояснення пунктів позивних вимог.

Мова йшла про так звану травлю одних батьків іншими на просторах Фейсбука. Також Карягіна наполягала, що все написане на сторінці Л.Єгорової у Фейсбуці - це недостовірна інформація, яка є наклепом, що принижує честь, гідність і  ділову репутацію організації та її представників.

«Виходить, директор школи, посадовець звернувся до громадської організації,щоб розібралися у конфлікті з батьками та відділом освіти?» - поцікавився Анатолій Кононенко.

На що Л. Карягіна відповіла, що їхній комітет, якщо їх попросити, неодноразово допомагав у вирішенні спірних питань.

Тож сьогодні після довготривалих обговорень вирішили продовжити розгляд справи 5 та 6 вересня о 9.00.

Нагадаємо, по новому колу: скандальну справу «Шаповалової та Корягіної проти Єгорових» почав слухати Крюківський райсуд

Читайте також, адвокат-диверсант, суд-комедія, алегорія або образу: як в Кременчуцькому райсуді слухають скандальну справу «Шаповалової та Корягіної проти Єгорових».

Скандал у школі: директора, проти якого виступали батьки, 14 лютого звільнили за прогул.

У Садківській школі конфлікт між директором та батьками набуває масштабів.

Пристрасті по Садківській школі продовжуються: Шаповалова та Корягіна цього разу заявили відвід на суддю.

 

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться