Кременчугская газета
Вторник, 16 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Скандальний поліцейський Сурадєєв програв Верховний суд депутату Терещенку і «Оппоблоку»

14 августа 2018 13:30

«Касаційну скаргу Сурадєєва залишити без задоволення».

Верховний суд України нещодавно поставив крапку в позові поліцейського Ігоря Сурадєєва до депутата міськради Костянтина Терещенка, територіальної організації політичної партії «Опозиціний блок» в Кременчуці в захист честі, гідності і ділової репутації та про стягнення моральної шкоди.

За даними з суду, Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду: Коротуна В. М. (суддя-доповідач), Курило В. П., Червинської М. Є., залишив в силі рішення Автозаводського райсуду (суддя Жанна Кривич) та Апеляційного суду Полтавської області в силі.

Раніше ми повідомляли, що І.Сурадєєв у січні 2016 року звернувся до суду з позовом про захист честі, гідності і ділової репутації та стягнення моральної шкоди. Позовна заява мотивована тим, що К.Терещенко під час прес-конференції звинуватив його у підкиданні в автомобіль відповідача наркотичних засобів «з метою заробити гроші», в організації та «кришуванні наркозбуту». Крім того, це було оприлюднено у випуску інформаційного бюлетеня «Наше місто». У виданні знову були поширені відомості про І.Сурадєєва, як про «оборотня в погонах», який має розвинену мережу з продажу амфетаміну, підкидає наркотики непричетним до них особам, щоб заробити гроші.

«Така кричуща та принизлива неправда стала причиною моральних страждань позивача та його дружини, яка під час зазначених подій чекала на народження дитини.

З урахуванням викладеного, Сурадєєв просив суд визнати неправдивою і такою, що принижує його честь, гідність і ділову репутацію, інформацію, повідомлену К.Терещенко під час проведення прес-конференції в рамках акції «Стоп амфетамін!», яка також була опублікована в друкованому виданні інформаційний бюлетень «Наше місто», замовником якого є територіальна організація політичної партії «Опозиційний Блок» у м. Кременчуці Полтавської області; зобов'язати відповідачів протягом одного місяця з дня набрання рішенням законної сили опублікувати за власний рахунок в газеті «Програма Плюс», яка поширюється в межах територіальної громади Кременчука Полтавської області, спростування зазначеної інформації та стягнути з К.Терещенкана свою користь 100 000 грн у відшкодування завданої моральної шкоди»,- про це йдеться у постанові Верховного суду.

Рішенням Автозаводського районного суду Кременчука від 4 травня 2017 року, залишеним без змін ухвалою Апеляційного суду Полтавської області від 29 червня 2017 року, в задоволенні позовних вимог Сурадєєву було відмовлено.

Сурадєєв подав касацію до Верховного суду. Проте там постановили, касаційну скаргу залишити без задоволення.

Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, скандальний поліцейський Сурадеев програв апеляцію депутату Терещенко і «Оппоблоку».

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться