Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Скористався довірою знайомої: у Кременчуці покарали чоловіка з бензопилою

12 жовтня 2022 07:00

Судова справа.

Нещодавно Кременчуцький районний суд Полтавської області під головуванням судді  Колотієвського О.О. розглянув у відкритому судовому засіданні з обвинувальним актом за фактом вчинення кримінального проступку передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, тобто заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), відносно раніше судимого уродженця м. Донецька Донецької області, українця, громадянина України, з середньо-спеціальною освітою, офіційно не працюючого, не одруженого/

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

В середині квітня 2022 року, вдень, обвинувачений, прийшов до знайомої.  Коли він знаходився в неї вдома, то побачив у побутовому приміщенні на території її домоволодіння бензопилу марки «Chain saw 4500», вартість якої, відповідно до висновку експерта складає 1 тис 100 гривень.

Чоловік, зловживаючи довірою зі сторони жінки, засновану на знайомстві з нею, під приводом необхідності використання бензопили у власному побуті, запропонував їй надати йому бензопилу марки «Chain saw 4500», при цьому, достовірно знаючи, що повертати вказану бензопилу власнику він не буде.

Чоловік із бензопилою пішов з місця скоєння кримінального-правопорушення, в подальшому, обернувши викрадене майно на свою користь, спричинили потерпілій матеріальний збиток на суму 1 тис100 гривень.

Обвинувачений в судовому засіданні вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального проступку передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, призначивши покарання у виді 2 років обмеження волі.

На підставі ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, призначених за цим вироком та вироком Кременчуцького районного суду Полтавської області від 14 липня 2022 року, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити  чоловіку остаточне покарання у виді 5 років позбавлення волі.

На підставі ст. 7576 КК України звільнити  чоловіка  від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 3 роки та покласти на нього обов`язок повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання, та періодично з`являтися для реєстрації до цього органу.

На вирок може бути подана апеляція в Полтавський апеляційний суд протягом тридцяти днів з моменту його проголошення через Кременчуцький районний суд Полтавської області..

 

 

Антоніна Озерна

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися