Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Сьогодні, 5 вересня, на кременчуцькій радіостанції "Автохвиля" - прем’єра нового радіопроекту "Я повернусь!"

5 вересня 2022 09:30

Отже, слухайте радіопроект "Я повернусь" з 5 вересня, о 19.20, на частоті 102 ФМ або в інтернеті https://avtohvylia.com/ чи на сайті нашого видання  "Кременчуцька газета" https://kg.ua

 

Сьогодні, 5 вересня, на кременчуцькій радіостанції "Автохвиля" ( 102.1 фм) відбудеться прем’єра нового  радіопроекту  "Я повернусь!".

Це цикл ефірів у листах до найрідніших по духу чи крові, про вимушену розлуку, сильні та щирі почуття - кохання і любов. Саме вони роблять нас сильнішими, допомагають долати всі біди і перешкоди та надихають на Перемогу. Про ідею та місію програми нам розповіла керівник і координатор  проекту "Я повернусь" Ольга Прядко.

- Майже півроку Україна живе в умовах повномасштабної війни. Як працює Радіо "Автохвиля", що змінилося, на чому робите акценти і приорітети?

- Російське вторгнення принесло у душі українців невизначеностість і сумбур, почуття невпевненності та тривоги. З перших днів жорстокої навали, журналісти нашої телерадіокомпанії  несуть інформаційну варту, підтримуючи свою аудиторію. Транслююємо найактуальніші і найважливіші новини, як для всієї країни, так і для рідного  міста. 

Для підтримки ментального здоров'я ми створили програму "Година з психологом", а також програму "Спільний фронт" - історії наших волонтерів, які надихають українців і наближають Перемогу. Адже, попри надскладні виклики, які долаємо останні місяці, життя триває.

- Про що ваш новий проект?

- Сьогодні кожен з нас — у зоні бойових дій чи дома, під звуки тривог, в евакуації, чи за кордоном, перебуває у шаленому стресі. Жорстокість і нещадність цього вторгнення ломає долі і кожного дня приносить багато болю. Та життя і любов завжди перемагають будь-яке зло. Тож, ми вирішили, що на нашій радіостанції має бути програма саме про це.

За пропозицією Національної Асоціації Медіа ми взялись за реалізацю соціального радіопроекту "Я повернусь" від Лабораторії форматів.

- У якому форматі очікувати випуски?

- Це буде серія з 10-ти радіооповідань про сім'ї, закохані пари та друзів, яких роз'єднала війна.

Кожна програма це "живий" лист, озвучений дикторами, акторами або ж авторами листування, у якому йдеться про те, що зараз відбувається з героями.

Проект буде виходити на радіо з 5 вересня щодня. У випуску буде один лист до рідної людини, наступного дня — відповідь на нього.

- Невже зараз люди пишуть одне одному листи?

- Так, саме зараз, в екстремальних умовах тривог і горя, є люди, які пишуть такі листи. Особливо, коли довго чекать відповіді на смс звідти, куди, навіть зателефонувати не завжди можна. У нашому ж проєкті листи складені з переписки героїв у месенджерах та публікацій щодо їх емоцій і почуттів у соцмереіжах.

Деякі із листів створені на основі інтерв"ю з героями. Іноді такі розмови тривали у мене більше 7 годин. Жінкам, у яких чоловіки, там, де гаряче дуже потрібно з кимось пововорити, згадати як все було в них до 24 лютого. Були і сльози, особиливо , коли ми починали переглядати і вибирати фото для подкасту. Кожну історію я пропустила через себе і дуже вдячна своїм героям, що поділились зі мною сокровенним.

- Хто ваші герої і як ви їх знаходили?

- Всі герої так чи інакше пов'язані з нашим містом. Частина з них це мої знайомі, або ж знайомі знайомих.

Зараз, майже у кожної української сім'ї своя історія вимушеної розлуки. Багато жінок були вимушені виїхати за кордон, рятуючи себе та дітей від жахів війни. І, майже у кожній родині   є той, хто воює на фронті — чоловік, брат, батько, коханий. Ми дуже вдячні нашим героям за їх  щирість і довіру до нас.

За їх бажанням імена героїв у програмі було змінено. Тим не менш, це реальні життєві історії, що відбуваються зараз, про пронизливі і справжні переживання та почуття.

Отже, слухайте наш радіопроект "Я повернусь" з 5 вересня о 19.20 на частоті 102 ФМ або в інтернеті https://avtohvylia.com/

Подкаст програми  у запису у (слайд-шоу і озвучені листи)  з  можна  з 5 вересня послухати на Youtube каналі " Автохвиля 102.1 фм": https://www.youtube.com/channel/UCIZhiWp_xzHd0RgYUZdOuRw/featured

 

Трансляцію  радіо "Автохвиля" можна послухати на частоті 102.1 ФМ і в інтернеті на сайті нашого видання  Кременчуцька газета https://kg.ua

Олег Булашев 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися