Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 25 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Сьогодні станція екстреної медичної допомоги Кременчука відзначає 75-річний ювілей

 
 

 

31 мая 2019 12:00

З 1997 року станцією екстреної медичної допомоги в Кременчуці керує Ігор Дубницький.

Сьогодні, 31 травня, станція екстреної медичної допомоги Кременчука (колишня станція швидкої медичної допомоги) відзначає 75-річний ювілей. 

Про це повідомив у Фейсбуці кременчуцький лікар Анатолій Сербін.

 «Чимало позитивних змін, що відбувалися на станції, відчували на собі кременчужани. Зокрема, у 1976 році в диспетчерській було впроваджено магнітофонний запис викликів, а з 1977 року машини стали оснащуватися радіостанціями. Наприкінці 1982 року на лінію вийшли перші спеціалізовані бригади СТЕБ (судино-тромбо-емболія). Аналогічні заходи з удосконалення надання невідкладної медичної допомоги продовжувалися і в наступні роки. Гордістю колективу станції є колишні і нинішні фахівці, серед яких І.А.Каменєв, Б.Д.Стрюк, М.В.Жижонков, І.Я.Дубницький (нагороджений почесним знаком «За заслуги перед містом»), М.С.Попова (заслужений лікар України) та багато- багато інших. Першим головним лікарем працювала Бубер Т.П. Її на цій посаді змінила Г.Г.Біленька (Молева). Потім почергово заклад очолювали: Максименко Г.Ф., Литовченко І.А, Рябова А.С., Осадчук О. Є., Приставка М. І., Коляда А.А., Дмитренко А.М., Чекаль Л.О. В новітню історію закладу визначні сторінки вписали: Каменєв І.А. - очолював колектив з 1961 року до 1969 року; Стрюк Б.Д. - працював на посаді головного лікаря з 1969 року до 1992 року; Литвиненко М.М. - перебував на чолі колективу з 1992 року до 1997 року. Відтоді станцією екстреної медичної допомоги керує я Дубницький І.Я», - нагадав кременчужанин у дописі.

І зазначив, що більш детально про історію станції та інших закладів охорони здоров‘я міста можна ознайомитися в книзі Анатолія і Радомира Сербіних «Історія, події, постаті», що видана у 2015 році і передана до міських бібліотек.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися