Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Сьогодні у Києві пролунав Дзвін пам’яті за полеглим кременчуцьким бійцем Миколою Мартинюком

5 травня 2019 16:45

Цього дня Дзвін пам’яті пролунав 7 разів...

У Києві пролунав Дзвін пам’яті за полеглим за Україну кременчуцьким бійцем Мартинюком Миколою Миколайовичем.

Сьогодні, 5 травня у Києві, на щоденному ранковому церемоніалі вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході нашої держави, пролунав Дзвін пам’яті за загиблим кременчужанином Миколою Мартинюком. Про це повідомив у Фейсбук департамент соціального захисту населення Кременчука. 

Вшанування загиблих Дзвоном пам’яті – це ранковий церемоніал, який проходить в Залі пам’яті Міністерства оборони України щоранку з 14 жовтня минулого року. Лише 32 дні протягом року не проходить церемоніал. Це дні, коли не було загиблих.

5 травня Дзвін пам’яті пролунав 7 разів... У цей день 2015 року поліг в бою за Україну кременчуцький герой Мартинюк Микола Миколайович. Загинув Микола Миколайович поблизу міста Авдіївка Донецької області під час передислокації особового складу БТР-80, підірвався на фугасі, що був закладений терористами.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 р. нагороджений відзнакою «За вірність народу України» І ступеня (посмертно).

За сприянням міської влади Кременчука в ранковому церемоніалі вшанування пам’яті кременчуцького бійця Миколи Мартинюка, який ціною власного життя виборював волю і незалежність нашої держави, взяли участь батьки загиблого кременчужанина. Супроводжували та підтримували мати Мартинюк Вікторію Сергіївну та батька Мартинюка Миколу Миколайовича представники Кременчуцької міської ради Полтавської області.
 

 

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися