Кременчуцька газета
Вівторок, 17 Червня 2025
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Сьогодні у Кременчуці зареєстровано тридцять один новий випадок захворювання на коронавірус

3 листопада 2022 19:30

Одужало двадцять три пацієнта. 

3 листопада медиками Кременчука зареєстровано тридцять один новий випадок захворювання на коронавірусну хворобу. Захворіли двадцять одна жінка віком від 31 до 82 років, дев'ять чоловіків віком від 39 до 80 років та одна дитина віком 15 років.

 Із перше виявлених випадків захворювання двадцять вісім пацієнтів перебуває під наглядом сімейних лікарів, три пацієнта перебуває на лікуванні в інфекційних шпиталях.

 В інфекційних шпиталях на лікуванні перебуває двадцять дев'ять пацієнтів. Одужало двадцять три пацієнта. Випадків смерті не зареєстровано.

Всього зареєстровано 26 608

 Одужало 25 488

 Померло 727

 

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися